SeniorzyZ życia klubu

Vita-Sport Partnerem Technicznym Narwi

W poniedziałek w siedzibie Narwi podpisana została umowa, na mocy której partnerem technicznym klubu została firma Vita-Sport. Firma ta jest oficjalnym dystrybutorem marki Lotto na Polskę, Litwę, Łotwę i Estonię. Możemy zatem zdradzić już, że wiosną piłkarze Narwi wybiegną na boiska ubrani w stroje firmy Lotto.

Firma Vita-Sport, to jeden z największych dystrybutorów sprzętu piłkarskiego w Polsce, posiadający 20-letnie doświadczenie na rynku. Na to miano firma zapracowała sobie dzięki indywidualnemu podejściu do klienta oraz szerokiej gamie oferowanego sprzętu. Obecnie posiada w ofercie ponad 4500 produktów, renomowanych światowych marek.

Firma Vita-Sport jest partnerem technicznym wielu klubów, między innymi: reprezentacji Polski w AMP Futbolu, mistrza Polski – Piasta Gliwice, mistrza Polski, zdobywcy Pucharu i Superpucharu Polski w Futsalu – BTS-u Rekord Bielsko-Biała, a także Ekstraklasowego Śląska Wrocław i występującego w I lidze Stomilu Olsztyn. Do tego zacnego grona dołączyła teraz Duma Kurpi – ostrołęcka Narew.

Vita-Sport to sześć oddziałów stacjonarnych: Warszawa, Bielsko-Biała, Wrocław, Gdynia, Tarnów, Radom oraz sklep internetowy – vitasport.pl, który jest wizytówką firmy.

A to wszystko… #zPasjiDoFutbolu

Umowa została zawarta do końca czerwca 2022, a na jej mocy ze sprzętu z Vita-Sport korzystać będą seniorzy oraz planowane w ramach porozumienia z APN i Koroną drużyny młodzieżowe Narwi. Współpraca z tak dużą firmą, jak Vita-Sport daje nam bardzo duże możliwości. Niebiesko-Czerwoni liczyć mogą dzięki niej, na sprzęt najwyższej możliwej jakości.

 

 

 

GALERIA

fot. Karol Wesołowski