Z życia klubu

Narwianie w plebiscycie „Sportowiec Roku”

Mariusz Marczak (na zdjęciu), Kacper Stepnowski i Angelika Wikieł są nominowani w kategorii głównej plebiscytu „Sportowiec Roku 2019 w Regionie”. Największe szanse na zwycięstwo ma Marczak, który obecnie zajmuje trzecie miejsce w głosowaniu publiczności.

W minionym roku kapituła konkursu przyznała główną nagrodę – Sportowca Roku – zawodniczce Narwi, pływaczce Angelice Wikieł. Nagrodę Działacza Roku odebrał z kolei prezes Narwi Kamil Drężek. Tegoroczne obrady kapituły konkursu już za nami i chociaż jej członkowie nie ujawniają, komu przypadnie nagroda, liczymy na to, że po świetnym 2019 roku w wykonaniu piłkarzy, również zostaniemy dostrzeżeni.

Tymczasem trwa głosowanie SMS na Najpopularniejszego Sportowca roku 2019. Głosy oddawać można do północy z niedzieli na poniedziałek. Jeśli ktoś zechce wesprzeć swoim głosem, zamieszczamy małą ściągawkę poniżej.

„Nasi” nominowani:

Wśród nominowanych znajdują się jeszcze m.in. były piłkarz Narwi Michał Pragacz, czy były piłkarz APN Narew – Patryk Bielewicz (obecnie trenuje sztuki walki).