Z życia klubu

Witamy nowego Partnera!

Z przyjemnością informujemy, że firma Eko Energetyka i Ciepłownictwo Sp. z o.o. została nowym Partnerem Narwi. Zgodnie z umową, istniejąca od 2013 roku firma pojawi się na wiosennych koszulkach Narwi – możemy zdradzić, że na plecach pod numerem zawodnika.

– EEiC powstało w oparciu o wykwalifikowanych Managerów, projektantów i inżynierów. Buduje sieci energetyczne i ciepłownicze, elektryczne stacje transformatorowe i rozdzielcze, węzły cieplne, kotłownie wodne i parowe, biogazownie i farmy fotowoltaiczne. Naszymi klientami są przedsiębiorstwa energetyki cieplnej, miasta i gminy, deweloperzy i osoby fizyczne – czytamy na stronie internetowej Partnera, www.eeic.pl.

Siedziba firmy znajduje się w Ostrołęce, przy ul. Goworowskiej 2b/4. Wszystkich zainteresowanych np. wyposażeniem domu w „aparaturę” produkującą odnawialne źródła energii zachęcamy do kontaktu z EEiC.

Firma znana była na lokalnym rynku, jako przyjaciel sportu, szczególnie piłki nożnej. Jej logo pojawiało się m.in. przy okazji turniejów Ostrołęckiej Akademii Piłki Nożnej. Teraz właściciele doszli do wniosku, że pora podjąć współpracę z Narwią.

Cóż więcej? Witamy „zielonych” wśród Niebiesko-Czerwonych!