Z życia klubu

KONKRET Partnerem Narwi

Firma KONKRET marketpozyczkowy.pl została kolejnym już Partnerem, który dołączył do Niebiesko-Czerwonej rodziny w ostatnich dniach. Firma znana jest na ostrołęckim rynku z wspierania sportowców i wydarzeń sportowych, dlatego nie dziwi, że przyszedł czas na współpracę z naszym klubem.

Jak wskazuje sama nazwa, więcej konkretnych informacji na temat Partnera możecie znaleźć na jego stronie www.marketpozyczkowy.pl. Wszystkich Partnerów Narwi możecie znaleźć w zakładce Partnerzy.

Witamy wśród Narwian!


Tymczasem oto, co na swój temat ma do powiedzenia sama firma KONKRET:

 

KONKRET Sp. z o.o. jest innowacyjną firmą prowadzącą działalność na rynku usług finansowych, której misją jest zaspokojenie potrzeb finansowych klientów. Buduje zaufanie klientów, oferując najwyższą jakość obsługi oraz gwarancję rzetelności świadczonych usług. Dokłada wszelkich starań, aby każdy klient otrzymał ofertę dopasowaną do swoich potrzeb. Wysoka efektywność, dopasowanie rozwiązań do wymagań rynku i klientów, poszanowanie zasad prawa i współżycia społecznego to gwarancja jaką daje Spółka.

KONKRET Sp. z o.o. do każdego klienta podchodzi indywidualnie. Każdy klient jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju dlatego nie można wobec niego zastosować standardowych rozwiązań. Każde rozwiązanie jest dopasowane do potrzeb indywidualnych klienta. Konkretne rozwiązanie dla konkretnego problemu to chleb codzienny Spółki, dzięki któremu każdego dnia rozwija się dla zadowolenia klientów.

Zaufanie klientów jest dla Spółki najważniejsze, dlatego jej działalność prowadzona jest zgodnie z Ustawą o Kredycie Konsumenckim, a dane osobowe klientów przetwarzane są zgodnie z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Jak można przeczytać na stronie internetowej Spółki www.marketpozyczkowy.pl jesteśmy otwarci i mówimy o wszystkim dlatego nie ukrywamy przed klientem prawdy (choćby mogła być najgorsza) dotyczącej oferowanych produktów.

Zaspokojenie potrzeb finansowych klientów jest spełniane poprzez:

  • ciągłe poszerzanie atrakcyjnej oferty produktowej (produkty własne oraz firm współpracujących),
  • utrzymanie i umacnianie pozycji firmy na rynku usług finansowych (m.in. poszerzanie zasięgu działalności zarówno pod postacią otwieranych placówek, jak i dostępności w kanale internetowym, wytrwałość w realizacji założonych planów, wzorowa współpraca z firmami zewnętrznymi),
  • najwyższą jakość obsługi klienta – profesjonalne zdefiniowanie potrzeby finansowej, doskonała komunikacja z klientem oraz nieustanny rozwój kreatywności i wysokich kompetencji zawodowych pracowników firmy,
  • tworzenie przyjaznego środowiska pracy opierającego się na zasadach typowych dla zgranego zespołu,
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez zaangażowanie społeczne dlatego też z dumą wspieramy sportowców z naszego regionu

Spółka działa poprzez:

  • placówki własne w województwie mazowieckim – łącznie 5 placówek własnych,
  • placówki franczyzowe w województwie mazowieckim, łódzkim oraz podlaskim – łącznie 3 placówki franczyzowe.

Spółka posiada stosowne wpisy do rejestrów prowadzonych przez KNF. Numer wpisu do rejestru instytucji pożyczkowych: RIP000014, numer wpisu do rejestru pośredników kredytowych – Dział II: Rejestr pośredników kredytu konsumenckiego: RPK000805. Jak wynika z powyższych Spółka działa zarówno jako instytucja pożyczkowa oraz pośrednik kredytu konsumenckiego.

Klienci decydując się na wizytę w biurze KONKRET marketpozyczkowy.pl mają możliwość sprawdzenia swojego BIK-u jak też wyszukania i sprawdzenia oferty dopasowanej do potrzeby finansowej. Czynności te wykonuje bezpłatnie wykwalifikowany pracownik firmy, posiadający dużą wiedzę o oferowanych usługach i produktach. Co więcej z KONKRET marketpozyczkowy.pl kłopotem przestają być skomplikowane procedury uzyskania wsparcia finansowego oraz zapisy w umowach pożyczkowych. Doświadczeni pracownicy prawie jak za rękę prowadzą klientów przez wszystkie procedury uzyskania finansowania a treść umów przystępnie przedstawiają, wyjaśniając ewentualne wątpliwości. Klient nie ponosi z tego tytułu żadnych dodatkowych kosztów. Dla pracownika placówki najważniejszy jest zadowolony klient i uśmiech jaki mu ofiaruje spotykając się na ostrołęckich ulicach.

Istnieje możliwość wnioskowania o pożyczkę bez wychodzenia z domu w dowolnym czasie poprzez złożenie wniosku na stronie marketpozyczkowy.pl Po pozytywnej weryfikacji klienta i otrzymaniu oferty w konkretnym produkcie, klient zgłasza się do biura KONKRET marketpozyczkowy.pl na podpisanie gotowej umowy

Jeżeli potrzebna jest porada odnośnie finansów bądź dodatkowa gotówka to w KONKRET marketpozyczkowy.pl jest wszystko na wyciągnięcie ręki.

Jeśli potrzebujesz dodatkowej gotówki a nie chcesz chodzić z banku do banku, obawiasz się ryzyka odmowy przyjdź do biura KONKRET marketpozyczkowy.pl Przyjdź, porównaj, nie przepłacaj!

Kompetentni doradcy firmy KONKRET marketpozyczkowy.pl zawsze w indywidualny sposób analizują sytuację kredytobiorcy. Zwiększamy dzięki temu szansę na otrzymanie gotówki jaka Cię interesuje ? KONKRET nie odeśle Cię z kwitkiem.

Nowoczesna platforma informatyczna powoduje, że analiza wniosku trwa kilka minut. Nie tracisz zatem czasu i nerwów w oczekiwaniu na decyzję. Oferty wielu banków w jednym miejscu to oszczędność czasu i możliwość spokojnego porównania produktów bez konieczności chodzenia od drzwi do drzwi.

W KONKRET marketpozyczkowy.pl dostępne są także duże możliwości konsolidacji wcześniej zaciągniętych kredytów bądź pożyczek. Jeśli czujesz, że kilka rat przerasta twoje możliwości finansowe, zapytaj doradców w KONKRET, w jaki sposób mądrze skonsolidować swoje zobowiązania tak, aby łączna rata była niższa niż suma wcześniejszych zobowiązań miesięcznych. Zastanawiasz się czy konsolidować można tylko kredyty i pożyczki bankowe? Tak było kiedyś. Dziś KONKRET marketpozyczkowy.pl pomoże Ci skonsolidować zarówno kredyty i pożyczki bankowe jak również pożyczki pozabankowe. Nie musisz jednak wierzyć temu artykułowi.

> Jesteś przedsiębiorcą?

> Krótko prowadzisz swoją działalność?

> Bank, który prowadzi Twój rachunek ? potrafi tylko brać Twoje pieniądze a nie ma dla Ciebie oferty kredytowej?

Przyjdź do nas posiadamy bogatą ofertę kredytów i pożyczek zarówno dla osób fizycznych jak też dla przedsiębiorców. Już od pierwszego dnia prowadzenia działalności możesz liczyć na dodatkowe środki z pożyczki. Wspominaliśmy o konsolidacji. Mamy również oferty konsolidacyjne dla przedsiębiorców.

Co jeszcze oferuje KONKRET marketpozyczkowy.pl? Pożyczki hipoteczne, pożyczki bez sprawdzania w BIK oraz pożyczki z kosztem 0 zł (czyli oddajesz dokładnie tyle ile pożyczasz). Wszystko to wzbogaca oferta pożyczek pozabankowych na oświadczenie. Jeżeli bank Ci odmówił, jeżeli odmówiły Ci inne firmy finansowe z nami nie pozostaniesz bez grosza bo w KONKRET marketpozyczkowy.pl KASA CZEKA NA CIEBIE. Najprawdopodobniej KONKRET marketpozyczkowy.pl posiada najbogatszą ofertę pożyczkową w regionie.