Remisowy sparing z Wissą Szczuczyn

Piątkowy sparing z trzecią siłą czwartej ligi podlaskiej zakończył się remisem 1-1. Wissa Szczuczyn strzeliła gola w 18. minucie, a Narew wyrównała minutę później.

Pierwsza połowa była naprawdę dobra do oglądania a oba zespoły pokazały dużo walki i akcji, czy to budowanych, czy z kontr. W 18. minucie niepotrzebna zabawa z piłką zakończyła się stratą bramki. Mateusz Pełtak na piątym metrze podał do bramkarza, ale kiks Andrieja Radczenki wykorzystał rywal. Szybko wróciliśmy na właściwe tory. Lewą stroną poszedł Mariusz Marczak, odegrał do środka, a tam z około 20 metra uderzał Piotr Strzeżysz. Piłka rykoszetem odbiła się od przeciwnika i Przemysław Olesiński strzelił do pustej bramki na 1-1. Kolejną dobrą sytuacje miał Kamil Jastrzębski, a już po zmianie stron mieliśmy jeszcze lepszą. Igor Cychol wrzucał z lewej strony, głową zgrał piłkę Mariusz Marczak, a z około 10 metra uderzał Mateusz Mocarski – piłka poszła jednak nad bramką.

Potem trochę lepiej grali zawodnicy ze Szczuczyna. Następnie trener Narolewski dokonywał co i rusz zmian w składzie. Z zawodników, którzy pozostali dłużej na boisku, bardzo dobrze prezentował się Kamil Gontarz, który klasycznie już walczył „za trzech”.