AkademiaMłodzież NarwiRocznik 2008

Duże zainteresowanie naborem do Narwi

Dokładnie pięćdziesięciu zawodników pojawiło się na testach naborowych do drużyny Akademii Piłkarskiej Narwi Ostrołęka z rocznika 2008. Wśród nich było czterech o rok młodszych chłopców, którzy nie odstawali jednak poziomem od reszty. Chłopcy reprezentowali siedem klubów z Ostrołęki i regionu.

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z naboru – na naszej stronie przedstawiamy kilkanaście zdjęć, natomiast na Facebooku album fotografii wykonanych przez Roberta Kępistego.

Chłopcy przez kilka godzin wykonywali zadania przygotowane przez grono trenerów, testowani byli pod kątem motorycznym i technicznym. Grali także małe gry, w których oceniane było m.in. ustawianie się na boisku, czy umiejętność kontrolowania piłki lewą i prawą nogą. Trenerzy Narwi, Korony, APN a także goście wystawiali oceny za poszczególne umiejętności i spisywali wyniki testów. Teraz trwa przygotowywanie raportów dotyczących każdego młodego piłkarza. Z zawodnikami będziemy kontaktowali się do końca czerwca.

Młodzież zachęcamy też do zapraszania kolegów do zespołu – jeśli kogoś nie było na spotkaniu naborowym, nie oznacza to, że drzwi do zespołu Narwi zostały przed nim zatrzaśnięte. Prosimy chętnych o kontakt (media@narew.ostroleka.pl) i sprawdzimy ich umiejętności na treningach.

Dziękujemy wszystkim za przybycie na nabór, za pozostawiony na boisku pot i chęci. Do zobaczenia na treningach!

 

GALERIA

fot. Robert Kępisty

Zdjęcia: Robert Kępisty

 

Nagranie: Piłkarskie Asy dla Narwi Ostrołęka