AkademiaMłodzież NarwiRocznik 2008

Rocznik 2008 rozpoczął treningi. W lipcu wyjazd na obóz przygotowawczy

We wtorek odbył się pierwszy, można powiedzieć, że historyczny trening Akademii Piłkarskiej Narew Ostrołęka. Podczas inaugurujących zajęć, w których wzięło udział 37 zawodników odbyło się także zebranie z rodzicami. Wszyscy zawodnicy dokonali przymiarki sprzętu sportowego, jaki otrzymają od Akademii. Co najważniejsze, młodzi piłkarze mieli okazję wyjść na boisko i już podczas treningu piłkarskiego przekonywać do swoich umiejętności dwóch trenerów, którzy będą odpowiedzialni za ich piłkarski rozwój.

W lipcu młodzi piłkarze trenować będą dwa razy w tygodniu: w każdy wtorek i czwartek o godzinie 19:00. Miesiąc zakończymy obozem piłkarskim w miejscowości Stary Licheń. Od sierpnia kandydaci na piłkarzy trenować będą już 4 razy w tygodniu.

Ciągle działamy, by stworzyć młodym piłkarzom takie warunki, jakich żadna drużyna młodzieżowa jeszcze w naszym mieście nie miała. Cały czas można dołączyć do naszego zespołu. Szczegółowych informacji udzieli pion sportowy Akademii Piłkarskiej Narew pod numerami telefonów:

731 307 107 Michał Robaszkiewicz
793 678 643 Marcin Roman

 

fot. Karol Wesołowski