Z życia klubu

Pizza Rica wspiera Narew

Nowym Partnerem Narwi została pizzeria Pizza Rica. Znany dobrze ostrołęczanom lokal gastronomiczny znajduje się przy ul. gen. Fieldorfa „Nila” 14. Zachęcamy wszystkich do korzystania z usług naszego Partnera i odwiedzenia jego strony internetowej (link tutaj).

Jak czytamy na tejże stronie, Pizza Rica powstała 1 marca 2003 roku. Zajadać się tam można licznymi wariantami pizzy, na tradycyjnym cieście. W obecnych czasach, gdy wprowadzane są i zdejmowane różne obostrzenia epidemiologiczne, warto zanotować sobie numer telefonu +29 764 41 00. To pod nim można złożyć zamówienie na wynos, a na terenie Ostrołęki dowóz jest darmowy.

Oprócz pizzy w menu znajdują się także m.in. tortille, skrzydełka, kubełki, czy popsy z kurczaka (pod tą nazwą kryją się kuleczki uformowane z mięsa z piersi kurczaka). Pełne menu dostępne jest tutaj.

Klasycznie już zachęcamy do zapoznania się z wszystkimi Partnerami Narwi na stronie Partnerzy, oraz zachęcamy do korzystania z ich usług. Wspieranie Partnerów, to wspieranie rozwoju Narwi!

Witamy lokal Pizza Rica w naszej Niebiesko-Czerwonej rodzinie!