Nasi na testach w szkółce Barcelony

Trzej zawodnicy Akademii Piłkarskiej Narwi Ostrołęka z rocznika 2008 przebywali we wtorek i środę w Warszawie na testach w szkółce FC Barcelona – klubie Escola Varsovia. Piotrek Gołaszewski, Mateusz Roman i Krystian Popławski (w tej kolejności stoją na zdjęciu) mieli możliwość zaprezentować swoje umiejętności wśród czołówki młodych warszawskich piłkarzy.

Chłopcy trafili do naszego klubu ze współpracującej ściśle z Narwią Ostrołęckiej Akademii Piłki Nożnej. Od 2017 roku są reprezentantami okręgu ciechanowsko-ostrołęckiego, a w 2019 roku Piotrek Gołaszewski powołany został także do reprezentacji Mazowsza. W APN-ie trenowali ich kolejno trenerzy Paweł Zalewski, Marcin Roman i Mariusz Sadłowski, natomiast w Narwi zajęcia prowadzą z nimi Cezary Stachowicz i wspomniany Mariusz Sadłowski.

Gratulujemy chłopakom dostrzeżenia przez naprawdę poważnego gracza piłki młodzieżowej i życzymy naprawdę poważnej kariery piłkarskiej. Chociaż, mamy nadzieję, że jeszcze parę lat będziecie reprezentować nasze barwy 🙂