Ostatnie sparingi rocznika 2008 przed ligą

Zawodnicy Akademii Narwi z rocznika 2008 rozegrali wczoraj mecz sparingowy w Warszawie z jedną z najlepszych drużyn na Mazowszu w tym roczniku, Varsovią Warszawa. Gospodarze pokazali naszym młodym piłkarzom, nad czym trzeba jeszcze pracować i pewnie wygrali mecz. Warto zaznaczyć, że w zeszłym tygodniu pokonali spokojnie także  Legię Warszawa.

Dziękujemy Varsovii za dobrą jednostkę treningową, z której możemy wyciągnąć wiele na przyszłość. Po środowym meczu ci chłopcy, którzy nie zagrali w Warszawie, będą grali sparing w Ostrołęce. Na tym powoli kończymy okres przygotowawczy do sezonu, bo już we wtorek rozegramy pierwszy mecz – powiedział trener Mariusz Sadłowski.

Wspomniane spotkanie zostanie rozegrane we wtorek o 19:00 na boisku im. Aleksandra Harabasza, na stadionie miejskim przy ul. Witosa (boisko ze sztuczną murawą). Rywalem będzie zespół FUKS Pułtusk. Kolejny mecz już w następny weekend, jednak drużyna Football School Płońsk do tej pory nie ustaliła dokładnej daty ani godziny rozegrania tego spotkania. Regulamin natomiast przewiduje, że na minimum 14 dni przed rozegraniem meczu, termin powinien być podany w systemie organizacji rozgrywek (Ekstranet).

Minigaleria z meczu

 

fot. Katarzyna Gołaszewska-Zecer