PucharRezerwySeniorzy

Dwaj juniorzy zgłoszeni do I drużyny

Aleksander Dmochowski i Wojciech Dąbkowski zostali zgłoszeni do I drużyny do rozgrywek ligi okręgowej i Pucharu Polski. Obydwaj znaleźli się w kadrze meczowej Narwi na dzisiejsze spotkanie pucharowe ze Świtem Baranowo.

Olek Dmochowski ma 18 lat i przed przyjściem do Narwi występował w FC 2012 Różan, gdzie przez półtora roku zdobył 8 bramek. Wcześniej zaś reprezentował barwy UKS Narew Ostrołęka i Korony Ostrołęka (w seniorach 10 meczów i 3 bramki w rezerwach). W obecnym sezonie zagrał w obydwóch dotychczasowych meczach Narwi II, zdobywając w nich po bramce. Mecz z GLKS Lelis zakończył golem po indywidualnej akcji (na zdjęciu moment tuż przed strzałem), natomiast w sobotę strzelił z rzutu karnego… Świtowi Baranowo.

Bardziej niespodziewane jest powołanie do kadry meczowej Wojciecha Dąbkowskiego, który zadebiutował w piłce seniorskiej w miniony weekend. 17-latek jest wychowankiem UKS Złota Ostrołęka, gdzie trenował od 2011 roku, do momentu transferu do Narwi.

Obu zawodnikom życzymy powodzenia, coraz częstszych występów w pierwszej drużynie Narwi oraz stałego podnoszenia swoich umiejętności.

fot. Tomasz Mrozek