Rezerwy

Rezerwy piąty raz zagrają z Pniewem

W niedzielę o 11:00 na stadionie w Wojciechowicach rezerwy Narwi zmierzą się z zespołem KS Pniewo. Będzie to już piąty pojedynek w historii zmagań Narwi II z Pniewem. Dotychczasowe mecze tych drużyn były ciekawe i obfitowały w niezwykłe wydarzenia.

Po raz pierwszy Narew II trafiła na Pniewo jesienią 2007 roku, ale mecz trzeba było oddać walkowerem, gdyż… nie zebrała się wystarczająca ilość zawodników gospodarzy. Odgwizdano walkowera, chociaż siedmiu obecnych na meczu młodych Narwian chciało grać, a do występu szykowali się kibice. Po spotkaniu doszło do zmiany trenera drugiego zespołu i Mirosława Grzyba zastąpił Tomasz Słowik. Pod jego wodzą Narew II przegrała wiosną na wyjeździe w Pniewie 2-6 (nie udało się ustalić strzelców).

W następnym sezonie rezerwy prowadził Janusz Czapski, który osiągnął wyniki 5-0 u siebie i 2-2 na wyjeździe. Ciekawszy jest ten pierwszy mecz, który został przerwany przy stanie 5-0 w 82. minucie, z powodu pobicia sędziego przez zawodnika Pniewa. Arbiter odgwizdał walkowera i utrzymano zdobycz bramkową. Strzelali wtedy Arkadiusz Pyskło (cztery bramki) i Tomasz Niedźwiecki. W rewanżu oprócz Niedźwieckiego gola zdobył także Tomasz Jóźwiak.

Bilans rezerw Narwi z KS Pniewo to zatem jedno zwycięstwo, jeden remis i dwie porażki. W bramkach 11-9 dla naszych niedzielnych rywali. Nie był to jednak koniec kontaktów na linii Pniewo – Ostrołęka. W sezonie 2017/18 z Pniewem grała odbudowująca się pierwsza drużyna Narwi. Wygraliśmy 3-0 walkowerem na wyjeździe i 3-1 u siebie wiosną, ale to już temat na zupełnie inną opowieść.

W tym sezonie Narew II ma za sobą dwa zwycięstwa, z GLKS-em Lelis (3-0) i Świtem Baranowo (3-1). W pierwszej kolejce rezerwy pauzowały. Pniewo rozegrało trzy mecze, wygrywając walkowerem z Iskrą Zaręby Kościelne (nie przyjechali), oraz przegrywając z ULKS-em Ołdaki (1-2) i FC Różan (2-4).


Niedziela, 13.09.2020
Stadion przy ul. Partyzantów 3 w Ostrołęce
Narew II Ostrołęka – KS Pniewo 2004

Wstęp wolny