Z życia klubu

Szatnie w nowym stylu

Jakiś czas temu publikowaliśmy na Facebooku urywek prac, jakie miały miejsce w szatni stadionu przy ul. Witosa. Teraz możemy już pokazać, jak będzie wyglądała szatnia gospodarzy na tym obiekcie. Ściany zostały pomalowane naprzemiennie na niebiesko i czerwono.

Na jednej ze ścian widoczny jest herb Narwi wraz z nazwą klubu i informacją dla nowych zawodników – „Jesteś częścią historii sportu tego miasta”. Z drugiej strony zaś zawodników wita herb miasta Ostrołęki. Przy nim stylizowanym fontem napisane jest kibicowskie określenie Narwi – „Duma Kurpi”, oraz hasło „Reprezentuj ją godnie”, przypominające, że w Narwi nie gra się dla pustych trybun i warto zadbać o jak najwyższe standardy.

W przygotowaniu szatni pomogli nam dwaj wierni kibice Niebiesko-Czerwonych, Aldek i „Frytek”. Dziękujemy im bardzo i w ramach podziękowania za dobrze wykonaną robotę polecamy firmę Aldka: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Usługi Budowlane Romuald Kaczmarczyk. Telefon 517-979-396. Ekipa zajmuje się pracami wykończeniowymi oraz usługami remontowo-budowlanymi.

Dziękujemy także wszystkim innym kibicom i działaczom, którzy pomagali przy malowaniu. Czekamy jeszcze na wymianę lamp i w szatni będzie coraz ładniej.

fot. Wojciech Szcześniak