LigaRezerwy

Rezerwy remisują w Zarębach Kościelnych

Drużyna rezerw Narwi Ostrołęka zremisowała 2-2 z Iskrą Zaręby Kościelne w meczu siódmej kolejki Klasy B. Drużyna wybrała się na mecz bez trenera Mariusza Sadłowskiego na ławce. Szkoleniowiec został zawieszony przez związek na trzy spotkania, po czerwonej kartce w poprzednim meczu. Jako zastępca do Zaręb pojechał z naszą młodzieżą trener Andrzej Sieradzki.

Pierwsi bramkę strzelili gospodarze, wykorzystując nasz błąd w środku pola. Na listę strzelców wpisał się Piotr Grabiński w 24. minucie meczu. Ledwie dwie minuty później Narew II wyrównała. Podanie od Mikołaja Banacha wykorzystał Hubert Sadłowski, strzelając swojego pierwszego gola w seniorach.

Kolejne bramki padły już w drugiej połowie. Znów to Iskra pierwsza pokonała bramkarza Narwi II i znów zrobił to Piotr Grabiński, tym razem w 59. minucie. Gra naszej „dwójki” nie układała się, ale kiedy już myśleliśmy, że wrócimy do domu z zerową zdobyczą punktową, zawodnik gospodarzy sfaulował w polu karnym Aleksandra Dmochowskiego. Do piłki ustawionej na wapnie podszedł sam poszkodowany i w ostatniej akcji meczu wyrównał jego wynik.

04.10.2020, Zaręby Kościelne
Iskra Zaręby Kościelne – Narew II Ostrołęka 2-2 (1-1)
Bramki: Grabiński 24, 59 – H. Sadłowski 26, Dmochowski 90

Narew II Ostrołęka: A. Drężek – Banach, Żendzian, Kubeł, Grala (62. Dulewicz) – Grudziński, Szczepanek (87. Jankowski) – Kiernozek, Dmochowski, H. Sadłowski (70. Gocłowski) – Klec.

Żółte kartki: P. Chlubicki (Iskra)
Sędziował: Adrian Beczak

P.S. Kierownik drużyny Narwi II, Sławomir Chludziński dziękuje za pomoc i współpracę kierowniczce drużyny Iskry, p. Marcie.