W sobotę gramy w Ciechanowie. Przeprowadzimy relację na żywo

W sobotę o 13:00 rozpocznie się przedostatni jesienny mecz seniorów Narwi. Niebiesko-Czerwoni zagrają na wyjeździe z jedną z czołowych ekip ligowych, MKS-em Ciechanów. Z tego spotkania przeprowadzimy dla kibiców relację na żywo na Facebooku, a linki zamieścimy w komentarzu do tego newsa.

W aktualnej tabeli Narew jest liderem, podczas gdy MKS Ciechanów zajmuje czwarte miejsce. Ciechanowianie, którzy typowali byli jako faworyci ligi wraz z Narwią i Żbikiem, stracili już kilka cennych punktów, notując cztery porażki, przy jednej porażce Narwi. Zaliczyli też dwa remisy.

Ostatnia forma MKS-u nie zachwyca – ostatni komplet punktów zdobyli pięć kolejek temu. Potem przyszły remisy ze Żbikiem Nasielsk (0-0) i Błękitnymi Raciąż (3-3) i porażki z Konopianką Konopki (3-4) i Soną Nowe Miasto (2-3). Szczególnie te przegrane spotkania mogą być kosztowne dla MKS-u, gdyż przytrafiły się z bezpośrednimi sąsiadami ligowymi.

Najlepszym strzelcem rywali jest Damian Matusiak, który zdobył dotąd osiem bramek, połowę wszystkich goli MKS-u. Po cztery bramki strzelili Mateusz Żbikowski i znany w naszym regionie Paweł Kowalkowski. Jak wieść niesie, ten ostatni zawodnik dojeżdża na każdy mecz… z Krakowa.

Jeśli nic się nie zmieni w obostrzeniach rządowych co do stanu epidemii, zapraszamy w sobotę o 13:00 do tej wiadomości, po link do transmisji. Bądźmy razem, pomimo braku fizycznej możliwości wspierania Narwi na stadionach.


Transmisja z pierwszej połowy dostępna jest tutaj.

Transmisja z drugiej połowy dostępna jest tutaj.