AkademiaMłodzież NarwiRocznik 2008

Młodzicy dalej grają. Były FDP i Stomil, będą Naki

Drużyna młodzików Narwi Ostrołęka po zakończeniu ligi rozgrywa mecze sparingowe. W minionych tygodniach potykała się z zespołem Football Dream Passion Ostrów Mazowiecka oraz Stomilem Olsztyn. Z FDP Ostrów podopieczni trenera Mariusza Sadłowskiego wygrali 5-1. Jedną z bramek strzelili sobie sami rywale, dwa gole zdobył Adrian Jasik, oraz po jednym Eryk Krawczak i Rafał Fidura.

Następnie ostrołęczanie zagrali dwa mecze sparingowe z silnym Stomilem Olsztyn. Chłopcy zagrali najpierw mecz w dziewięcioosobowych składach, dwa razy po 35 minut (przegrali 0-5). Następnie po chwili przerwy po raz pierwszy ustawili się do gry po jedenastu, co czeka ich w lidze w niedalekiej przyszłości. Gra w tym formacie trwała pół godziny i zakończyła się zwycięstwem Stomilu 4-0.

„Nie zwalniamy tempa, gramy z silnymi drużynami, aby chłopy jak najwięcej mogli się od nich nauczyć. Już w najbliższą sobotę czeka nas kolejny wymagający rywal, Naki Olsztyn” – informuje Mariusz Sadłowski.

Nowo powstała drużyna Akademii Piłkarskiej Narwi zajęła pierwsze miejsce w lidze jesienią i wiosną grać będzie w I lidze okręgowej. Drugi zespół młodzików zajął zaś w swojej grupie drugie miejsce. Skład I ligi powinien być wiosną następujący: Narew Ostrołęka, Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk, MKS Przasnysz, Olimp Ciechanów, FDP Ostrów Mazowiecka, PAF Płońsk, Trójka Ciechanów, Waleczni Olszewo-Borki.

Zawodników chętnych do treningów i gry w Narwi zapraszamy na treningi. Prosimy o kontakt z trenerem Sadłowskim (tel. 602-446-111).