Poszerzamy kadrę drugiego zespołu. Narew II zaprasza chętnych

W rundzie wiosennej zespół Narwi II Ostrołęka będzie docelowo posiadał szerszą kadrę, niż jesienią. W związku z tym osoby chętne do spróbowania swoich sił, lub pragnące zmienić klub zapraszamy na treningi „dwójki” (oczywiście za zgodą dotychczasowego klubu).

Jak udowodniła runda jesienna, gra w drugim zespole była szybką trampoliną do pierwszej drużyny, a nawet pierwszego składu dla kilku zawodników. Przykładem takiej ścieżki byli chociażby Mikołaj Banach (na zdjęciu), czy Aleksander Dmochowski, ale nie były to jedyne sprawdzane w pierwszej Narwi postacie.

Zespół rezerw, składający się w lwiej części z juniorów, powrócił już do zajęć, pod okiem trenera Mariusza Sadłowskiego. Cały czas można dołączyć do ekipy, a w niedzielę 24 stycznia planowana jest gierka, którą można nazwać wewnętrznym „test-meczem”. Dwójka zagra z juniorami APN Narew około godziny 13:30, może 14:00 (wszystko zależy od tego, ile potrwają odbywające się wcześniej na boisku zawody młodzików). Zawodnicy chętni do wzięcia udziału proszeni są o przybycie przynajmniej z pół godziny przed meczem.

Prosimy również o kontakt na adres mailowy media@narew.ostroleka.pl /tm/
Telefon do trenera: 602-446-111