LigaSeniorzyTransfery

„Duży” transfer do Narwi. 2-metrowy napastnik wzmacnia klub

W dzisiejszym sparingu z Wissą Szczuczyn na boisku pojawił się po raz pierwszy w barwach Narwi nowy napastnik, Kamil Jagielski. Do drużyny Niebiesko-Czerwonych dołącza na zasadzie bezpłatnego transferu definitywnego.

Zawodnik ten mierzy 200 centymetrów i ma 25 lat. Pochodzący z Pułtuska wychowanek tamtejszej Nadnarwianki debiutował w seniorskiej piłce jesienią 2012 roku w IV lidze. Później występował w jej barwach przez sześć lat, będąc podstawowym zawodnikiem pułtuskiej drużyny. W ostatnich latach zwiedził trzy kluby – MKS Ciechanów, Żbik Nasielsk i Świt Nowy Dwór Mazowiecki, z którego trafia do Narwi.

Jesienią w barwach Świtu II Nowy Dwór Mazowiecki zagrał w 13 meczach,  zdobywając 4 bramki.

Kamil najbardziej lubi grać na ataku, ale próbowany był także na innych pozycjach, do których predysponują go jego warunki fizyczne. Pomimo sporego wzrostu i wagi, jest zwinny i ma dobrą koordynację ruchową.

„Kamil przez dłuższy czas znajdował się w orbicie naszych zainteresowań, po tym, gdy bardzo dobrze zaprezentował się w pucharowym meczu przeciwko nam. Gdy wydawało się już, że wybrał inny kierunek w podwarszawskim Świcie, okazało się, że jednak jest możliwość sprowadzenia go do Ostrołęki. Mamy nadzieję, że przyniesie trenerowi Andrzejowi Sieradzkiemu więcej wariantów w ataku” – powiedział rzecznik prasowy Narwi, Tomasz Mrozek.

Kamil, witamy w drużynie!

 

P.S. Przy okazji chcielibyśmy podziękować kierownictwu klubu Świt Nowy Dwór Mazowiecki za szybkie i w pełni profesjonalne podejście do sprawy transferu Kamila.