Młodzież NarwiRezerwyRocznik 2008Sparingi

Sparingowe wygrane rezerw i młodzików

W niedzielę swoje mecze sparingowe rozegrały trzy drużyny reprezentujące Narew w rozgrywkach: rezerwy seniorów, juniorzy i młodzicy.

Młodzicy zagrali bardzo dobry mecz z Młodymi Orłami Nadnarwianki Pułtusk, drużyną, która bez straty punktu wygrała I ligę jesienią. Oba zespoły zagrały dobrze, starały się grać w piłkę, pomimo dosyć trudnych warunków atmosferycznych. Gościom brakowało wykończenia, które lepiej wychodziło Niebiesko-Czerwonym.

Drużyna trenera Mariusza Sadłowskiego wygrała ostatecznie 3-1, po dwóch golach Rafała Fidury i jednym Adriana Sikory. Trener był bardzo zadowolony z postawy swoich zawodników, tym bardziej, że będą oni wiosną beniaminkiem ligi, a zagrali z najlepszym zespołem z szacunkiem, ale bez kompleksów.

Także w niedzielę kolejny mecz sparingowy rozegrał drugi zespół seniorów Narwi, złożony w lwiej części z juniorów. W środę na pierwsze granie chłopcy pojechali do Warszawy, zagrać z bardzo mocną Escolą. Gospodarze pewnie wygrali 8-2, a golami dla nas podzielili się Damian Klec i Kacper Sokołowski (jesienią Świt Baranowo). Drugi sparing był dużo lepszy w wykonaniu „dwójki”, zakończył się wygraną 5-3 nad… juniorami APN Narew Ostrołęka.

Do przerwy utrzymywał się rezultat 3-3, w drugiej połowie dwie bramki strzelili odrobinę starsi zawodnicy. Dwa gole dla zespołu juniorów, prowadzonego przez trenera Marcina Romana, strzelił Kacper Ciecierski, jednego dorzucił Arman Kirakosyan. Wynik mógł być inny, gdyby Maciej Miłoszewski wykorzystał rzut karny – obronił Krystian Marciniak. Kilka dogodnych sytuacji miał też Adam Deptuła, ale nie wynikły z nich bramki.

Dla rezerw seniorów trzy gole strzelił Szymon Szczepanek, kolejne Aleksander Dmochowski oraz (ładną podcinką) powracający do treningów Łukasz Olbryś. Oprócz niego na test-meczu pokazał się też ostrołęcki bramkarz, który ostatnio grał w Norwegii, dwóch wychowanków APN Ostrołęka, którzy jesienią grali w Świcie Baranowo oraz dwóch innych zawodników.