LigaRezerwyRocznik 2008Seniorzy

Przedstawiamy ramowe terminarze

Zgodnie z wczorajszymi ustaleniami prezydium zarządu Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej, podtrzymano wcześniej zaproponowane terminy rozpoczęcia rozgrywek od IV ligi do B-klasy. Co za tym idzie można już podać je do publicznej wiadomości. Terminarze będą teraz uzupełniane przez poszczególne kluby, które już (oprócz dwóch ostatnich kolejek) we własnym zakresie ustalać będą konkretne daty w ramach kolejki.

I zespół seniorów – liga okręgowa COOZPN

16. kolejka: 13-14 marca, wyjazd, GKS Pokrzywnica
17. kolejka: 20-21 marca, dom, GKS Strzegowo
18. kolejka: 27-28 marca, wyjazd, PAF Płońsk
19. kolejka: 2 kwietnia (niedziela), dom, Kryształ Glinojeck
20. kolejka: 10-11 kwietnia, wyjazd, Tęcza Ojrzeń
21. kolejka: 17-18 kwietnia, dom, Iskra Krasne
22. kolejka: 24-25 kwietnia, wyjazd, Ostrovia Ostrów Maz.
23. kolejka: 1-2 maja, dom, Korona Szydłowo
24. kolejka: 8-9 maja, wyjazd, Wkra Bieżuń
25. kolejka: 15-16 maja, dom, KS Wąsewo
26. kolejka: 12-23 maja, wyjazd, Żbik Nasielsk
27. kolejka: 29-30 maja, dom, Błękitni Raciąż
28. kolejka: 5-6 czerwca, wyjazd, Konopianka Konopki
29. kolejka: 12 czerwca (sobota), g. 17:00, dom, MKS Ciechanów
30. kolejka: 19 czerwca (sobota), g. 17:00, wyjazd, Sona Nowe Miasto


II zespół seniorów – B-klasa COOZPN, grupa 2 – „Ostrołęka”

10. kolejka – Narew II pauzuje w kolejce
11. kolejka – 17-18 kwietnia, wyjazd, GLKS Lelis
12. kolejka – 24-25 kwietnia, dom, Świt Baranowo
13. kolejka – 1-2 maja, wyjazd, KS Pniewo
14. kolejka – 8-9 maja, dom, Orz Goworowo
15. kolejka – 15-16 maja, wyjazd, WKS Mystkówiec
16. kolejka – 22-23 maja, dom, Iskra Zaręby Kościelne
17. kolejka – 30 maja (niedziela), g. 13:00, wyjazd, ULKS Ołdaki
18. kolejka – 6 czerwca (niedziela), g. 16:00, dom, FC Różan


W ligach młodszych zespołów terminy będą się prawdopodobnie zmieniały równie często, jak jesienią, zatem podamy rywali, z którymi rywalizować będą drużyny APN Narew i AP Narew.

Rocznik 2005
I liga mazowiecka

APN Narew, trener Marcin Roman

Start ligi zaplanowany na 20 marca.
Zakończenie zaplanowane na 19-20 czerwca.
Drużyny: UKS Białe Orły Warszawa, Unia Boryszew, Legionovia Legionowo, Józefovia Józefów, MOSiR Mińsk Mazowiecki, PAF Płońsk, Wisła Płock.

 

Rocznik 2006
Ekstraliga mazowiecka

APN Narew, trener Cezary Stachowicz

Start ligi zaplanowany na 20 marca.
Zakończenie zaplanowane na 19-20 czerwca.
Drużyny: FDA Wieliszew, Delta Warszawa, Pogoń Siedlce, Znicz II Pruszków, MOSiR Mińsk Maz., Wisła Płock, UKS Varsovia Warszawa.

 

Rocznik 2007
Ekstraliga mazowiecka

APN Narew, trener Jacek Żylak

Start ligi zaplanowany na 20 marca.
Zakończenie zaplanowane na 19-20 czerwca.
Drużyny: Escola Varsovia Warszawa, Legia Warszawa, Polonia Warszawa, Broń Radom, SEMP Ursynów, STF Champion Warszawa, UKS Varsovia Warszawa.

 

Rocznik 2008
Dwie drużyny: I oraz II liga COOZPN
AP Narew, trenerzy Mariusz Sadłowski i Cezary Stachowicz

I liga okręgowa

Start ligi zaplanowany na 27-28 marca.
Zakończenie zaplanowane na 19-20 czerwca.
Drużyny: APN Olimp Ciechanów, AP Waleczni Olszewo-Borki, Football Dreams Passion Ostrów Mazowiecka, Młode Orły Nadnarwianki Pułtusk, PAF Płońsk, Trójka Ciechanów, MKS Przasnysz.

II liga okręgowa

Start ligi zaplanowany na 27-28 marca.
Zakończenie zaplanowane na 12-13 czerwca.
Drużyny: Pełta Karniewo, Bartnik Myszyniec, FC Różan, LUKS Czerwin, Orzeł Sypniewo, Sokół II Nasielsk.