Transfery lubią ciszę. Igor Kaczorek w Narwi

Wczoraj ogłosiliśmy transfer Bartłomieja Ziemaka do Narwi, którego spodziewało się wielu kibiców, po tym jak podano jego nazwisko w mediach. Tym razem pora na małą niespodziankę i jeszcze jeden transfer z wyższej ligi. Do zespołu Narwi dołączył Igor Kaczorek.

Kim jest nasz nowy zawodnik? To wysoki, niespełna 19-letni prawy lub środkowy obrońca, mogący również grać w linii pomocy. Igor jest wychowankiem Świtu Nowy Dwór Mazowiecki, z którego juniorami awansował do Ekstraligi. Następnie występował w juniorach Polonii Warszawa, z którymi z kolei awansował do Centralnej Ligi Juniorów.

W seniorach zadebiutował jako 16-latek, w IV lidze, w barwach MKS-u Ciechanów. Następnie trafił do Żbika Nasielsk, z którym zwyciężył w okręgowym Pucharze Polski oraz walczył do końca skróconego sezonu 2019/20 o awans do IV ligi. Dobrze zaprezentował się także w pojedynkach z Narwią. Zaowocowało to transferem do IV ligi do Makowianki Maków Mazowiecki. Tam po trzech pierwszych meczach sezonu Igor doznał kontuzji, którą leczył jesienią.

Obserwowaliśmy postać Igora już jakiś czas, jeszcze przed jego grą w Makowiance. To ciekawy zawodnik, który może się jeszcze rozwinąć. Przychodzi do nas po kontuzji i potrzebuje czasu na odbudowę. Wiele nie ryzykujemy, a możemy wkrótce mieć do dyspozycji gracza, który będzie wartościową częścią składu. Jego osobą był zainteresowany jeden z poprzednich klubów, zatem cieszymy się, że wybrał Narew

– powiedział Tomasz Mrozek, rzecznik prasowy Narwi.

Witamy w Narwi!