Kuzia i Skarzyński przechodzą do Śniadowa

Po ruchach „do klubu” pora przedstawić dwa transfery zawodników żegnających Narew. Z drużyny Niebiesko-Czerwonych odchodzą Paweł Kuzia i Paweł Skarzyński, którzy przenoszą się do podlaskiej okręgówki, do KS Śniadowo. Ich trenerem w nowym klubie będzie były szkoleniowiec Narwi, Dariusz Narolewski.

Paweł Kuzia ma 31 lat, grał w pomocy lub w ataku Narwi od 2018 roku, wcześniej będąc dwukrotnie w naszym klubie, jednak bez szansy debiutu. W sezonach 2018/19 i 2019/20 zagrał w 32 meczach ligowych, strzelając 14 bramek dla Narwi i wydatnie pomagając w awansie z A-klasy. Jesień 2020 roku stracił całkowicie z powodu kontuzji, a obecnie przygotowywał się z drużyną Narwi. W przypadku Pawła sporym problemem była jego praca zmianowa, która uniemożliwiała regularne przygotowania w pełnym wymiarze czasowym.

Paweł Skarzyński jest wychowankiem Narwi, mającym 22 lata. W seniorach pojawił się wiosną 2019 roku po grze w Zniczu Pruszków (juniorzy) i Koronie Ostrołęka. Zagrał 29 meczów, strzelił cztery bramki ligowe, wszystkie w pierwszej rundzie w której grał. Był też wówczas ważnym ogniwem drużyny, która awansowała do ligi okręgowej. W obecnym sezonie Paweł grał już dużo mniej, znajdując się także czterokrotnie w składzie rezerw.

Zawodnicy przechodzą do Śniadowa na zasadzie transferów definitywnych. Dziękujemy za wszystkie mecze grane w niebiesko-czerwonych barwach, życzymy powodzenia i jak najlepszych występów w nowym klubie!