SeniorzySparingi

Remis w Mińsku Mazowieckim kończy okres sparingów

Ostatni mecz sparingowy Narwi w tym okresie przygotowawczym zakończył się remisem 2-2. Nasi piłkarze do ostatniej minuty prowadzili z wiceliderem IV ligi po golach Przemysława Olesińskiego i Kamila Jagielskiego.

Do przerwy utrzymywał się wynik bezbramkowy, a nasi zawodnicy wyglądali bardzo dobrze. Worek z bramkami rozwiązał się w drugiej połowie. W 57. minucie w polu karnym sfaulowany został Kamil Jastrzębski, a Przemysław Olesiński wyegzekwował sprawiedliwość z „jedenastki”. Sześć minut później gospodarze wyrównali wynik. Bramka na 2-1 dla nas padła po ładnej akcji z wykorzystaniem lewego skrzydła. Piłka trafiła do Kamila Jagielskiego, który pomimo tłoku w polu karnym wbił ją do siatki. Nie dane nam było cieszyć się ze zwycięstwa z czwartoligowcem, bo po naszym błędzie Ukrainiec Dmytro Skoblow wyrównał w ostatniej minucie meczu.

W trakcie meczu mieliśmy też uderzenie w poprzeczkę oraz dobrą akcję zakończoną strzałem Mateusza Nakielskiego, który w pięknym stylu wybronił bramkarz Mazovii.

Po meczu trener Andrzej Sieradzki zwracał uwagę, że gospodarze są na innym etapie przygotowań (ich liga rusza dopiero za tydzień). Tymczasem już w najbliższą sobotę o godzinie 16:00 zagramy na własnym boisku z GKS-em Pokrzywnica. Oficjalnie gospodarzem będzie zespół z Pokrzywnicy.

05.03.2021, Mińsk Mazowiecki
Mecz sparingowy
Mazovia Mińsk Mazowiecki – Narew Ostrołęka 2-2 (0-0)
Bramki: Budkiewicz 63, Skoblow 90 – Olesiński 57 (k), Jagielski 74

Narew Ostrołęka: Stepnowski –  Niedźwiedzki, Borkowski, Ochrimenko, Skorupka, Ziemak, Dąbrowski, K. Drężek, Jastrzębski, Olesiński, Nakielski. Oraz: Karwowski, Turek, Jagielski, Białobrzeski, Kubel.