Rocznik 1993

Juniorzy: Narew 2-2 Bieżuń

narew-ostroleka93.futbolowo.pl

Drużyna juniorów Narwi Ostrołęka rozegrała swój drugi mecz pod wodzą Mariana Szaramy. Chłopaki na własnym boisku zremisowali z drużyną z Bieżunia 2-2.  Prowadzenie w 8. minucie meczu objęli goście, zdobywając bramkę strzałem z rzutu wolnego. W 17. minucie młodzi Narwianie odpowiedzieli bramką strzeloną przez Marcina Nawrockiego. W 30. minucie gospodarze mogli objąć prowadzenie, ale Marcin Kobrzyński nie wykorzystał rzutu karnego (trafił w słupek). Kwadrans później zawodnicy z Bieżunia również mieli jedenastkę, która jednak została pewnie zamieniona na bramkę. Druga połowa rozpoczęła się optymistycznie dla młodych ostrołęczan. W 52. minucie Marcin Kobrzyński zrehabilitował się za niewykorzystanego karnego i oddał strzał w samo okienko bramki przeciwników. Mimo optymistycznego początku do końca spotkania Narew atakowała, ale nie udało się strzelić zwycięskiego gola. Narew kończyła mecz w dziesiątkę, po czerwonej kartce dla Mateusza Żebrowskiego (85. minuta).

Juniorzy ’93: Narew Ostrołęka  2-2 Wkra Bieżuń
Nawrocki 17, Kobrzyński 52 – ? 8, ? 45 (k)

Narew ’93: Kaczyński – Chorąży, Żebrowski [85. CZ], Orłowski, Szymczyk – Orzechowski, Budzyński, Świrski, Nawrocki (75. K. Wargulewski) – Mierzejewski, Kobrzyński.