AkademiaMłodzież NarwiRocznik 2008

Młodzicy gotowi na ligę, ale nie zagrają?

W minionym tygodniu dwa mecze kontrolne przed ligą rozegrali młodzicy Narwi. Drużyna prowadzona przez trenera Mariusza Sadłowskiego w niedzielę pokonała Bug Wyszków (3-1), a następnie we wtorek wieczorem zwyciężyła z Olimpią Zambrów (4-1). Chłopcy pokazali, że są gotowi do zwyciężania w lidze, ale na razie zanosi się na to, że nie dane im będzie zadebiutować w I lidze przed Wielkanocą.

Dziś na konferencji prasowej minister zdrowia Adam Niedzielski poinformował, że od soboty na kolejne dwa tygodnie obiekty sportowe będą zamknięte dla wszystkich, poza zawodowcami. Dotychczas w takich rozporządzeniach pisano „poza zawodowcami oraz dziećmi i młodzieżą”. Czekamy zatem, aż opublikowane zostanie odpowiednie rozporządzenie, a za nim uchwała Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej.

Co do zakończonych sparingów, to z Wyszkowem dwie bramki strzelił Rafał Fidura, a jedną Krystian Popławski. „Był to bardzo dobry mecz, szczególnie druga połowa. Dużo składnych akcji i tym samym sytuacji do zdobycia kolejnych bramek” – podsumował pojedynek z Bugiem trener Sadłowski. Druga grupa również pokazała się z dobrej strony, pokonując Olimpię Zambrów 4-1. Z hattrickiem zakończył go Mateusz Roman, zaś czwarty gol był dziełem Pawła Marciniaka.

Na razie to tyle, czekamy na komunikaty…