Z życia klubu

Witamy nowych i „nowych-starych” Partnerów Narwi!

 

W ostatnich dniach i tygodniach do grona Partnerów Narwi dołączyły nowe firmy, oraz mieliśmy jeden powrót do współpracy. Zgodnie z ustaleniami z Partnerami, informowaliśmy o tym na naszej stronie na Facebooku. Teraz przyszła pora na przedstawienie ich na stronie oficjalnej.

Firmę „Kefal” kibice Narwi już znają, gdyż jej logo już od dawna wyświetlało się na naszej stronie, a teraz współpraca została przedłużona. Ostrowski Kefal jest polskim producentem kostki brukowej, ogrodzeń betonowych, płyt chodnikowych i prefabrykatów betonowych. Od ponad 30 lat dbają o najwyższą jakość wytwarzanych produktów i zadowolenie naszych klientów. Duża różnorodność oferty, ciekawe wzornictwo i trwałość produktów sprawia, że grono klientów stale się powiększa.

Strona internetowa: www.kefal.pl

 

Wbrew temu, co może się wydawać w świecie piłkarskim, nazwa kolejnego Partnera – firmy Superbet – nie wskazuje na firmę bukmacherską. Superbet Kempisty jest producentem:

  • kostki brukowej,
  • systemu ogrodzeń betonowych,
  • wyrobów drogowych wibroprasowanych,
  • betonu towarowego
  • oraz innych wyrobów betonowych.

Firma SUPERBET wytwarza wyroby betonowe od 1983r. Produkcja odbywa się przy zastosowaniu nowoczesnych linii technologicznych. Jak nas zapewniają jej przedstawiciele, dzięki wykorzystaniu najlepszych surowców, otrzymujemy wyroby najwyższej jakości.

 

Stronny internetowe: facebook.com/superbet.kempisty ; www.superbet.com.pl

Także całkiem nowym Partnerem jest firma Postęp, która będzie dbała o to, by po meczach Narwi stroje wracały do piłkarzy czyste.

Firma Postęp działa na rynku od 34 lat. Siedzibą firmy jest Ostrołęka, ul. Energetyczna 14. Na początku swej działalności firma zajmowała się produkcją odzieży i rękawic roboczych. W 2002 r. powstała pralnia przemysłowa świadcząca usługi dla firm w zakres których wchodzi pranie oraz leasing odzieży i pościeli.

W 2013 r. w  Galerii Bursztynowej w Ostrołęce została uruchomiona pierwsza pralnia chemiczno-wodna oraz pralnia dywanów świadcząca usługi dla klientów indywidualnych pod marką PS Pralnia. Ponadto firma S.P. Postęp zajmuje się produkcją i handlem odzieży roboczej oraz artykułami BHP. Świadczy także usługi w zakresie haftu i nadruku na odzieży roboczej, reklamowej i innej.

Strona internetowa: www.postep.com

Nawiązaliśmy także współpracę partnerską z firmą Fitprint, której właścicielem jest… zawodnik Narwi Piotr Ludwiczak. Jak można się łatwo domyślić po zbitce słów „fit” i „print” – znając podstawy języka angielskiego – nasz Partner zajmuje się nadrukami na strojach sportowych (ale także odzieży roboczej i reklamowej). To nie wszystko, firma zajmuje się dystrybucją odzieży i sprzętu sportowego i jest wyłącznym dystrybutorem marki Joma w naszym regionie.

Poza tym Fitprint realizuje zamówienia na gadżety reklamowe i promocyjne dla firm, organizacji i osób prywatnych. Firma współpracuje z klubami sportowymi, szkołami, gminami. Siedziba na ul. Bernardyńskiej 7a w Ostrołęce.

Strony internetowe: facebook.com/fitprint.polska ; www.fitprint.pl


Aktualna lista Partnerów Narwi dostępna jest na stronie www.narew.ostroleka.pl/partnerzy a ich logotypy znajdują się także w pasku na boku strony. Jak zwykle przypominamy, że korzystanie z usług Partnerów Narwi, to wspieranie naszego klubu. Szczególnie warto o tym pamiętać w obecnych „pandemicznych” czasach, kiedy przedsiębiorcy mają utrudnione działanie.