Rezerwy

Rezerwy wysoko wygrały w Pniewie

Drużyna Narwi II zwyciężyła 5-2 w wyjazdowym meczu z KS Pniewo w meczu przełożonym z niedzieli na piątek. Bramkami podzielili się Damian Klec (dwie), Aleksander Dmochowski (dwie) i Łukasz Olbryś.

Do przerwy było 3-0 dla Niebiesko-Czerwonych. Pierwszy gol padł po kwadransie gry, kiedy faulowany był Aleksander Dmochowski. Bezpośrednio z rzutu wolnego trafił do siatki rywali Damian Klec. Piłka po rykoszecie zmyliła bramkarza i było 1-0 dla naszego zespołu. Kolejne dwa gole to rzuty karne, za faule najpierw na Szymonie Szczepanku, a potem na Olku Dmochowskim. Zamienił je na bramki drugi z wymienionych zawodników.

W 60. i 70. minucie gospodarze odrobili dwie bramki, po dwóch stałych fragmentach gry. Nie był to jednak koniec strzelania. W 84. minucie długą piłkę zagrał nasz bramkarz Patryk Pędzich. Olek Dmochowski zgarnął ją po koźle, podał do Łukasza Olbrysia, który podwyższył na 4-2. Ledwie minutę później było już 5-2, a drugą swoją bramkę zdobył Damian Klec, tym razem po podaniu Michała Gocłowskiego.

30.04.2021, Pniewo
Klasa B, grupa ostrołęcka
KS Pniewo – Narew II Ostrołęka 2:5 (0:3)
Bramki: ? 60, ? 70 – Klec 15 (w), 85, Dmochowski 24 (k), 35 (k), Olbryś 84

Narew II Ostrołęka: Pędzich – Madrak (84. Grala), Gocłowski (87. Żendzian), Bolc, Banach (83. Jankowski) – Grudziński, Białobrzeski (46. Olbryś) – Szczepanek (88. Dąbkowski) , Dmochowski, Sokołowski (75. Bieńkowski) – Klec.

Żółte kartki: Ł. Koczara, K. Koczara, P. Światkowski, D. Zacharski, Miłoszewski, Dłużniewski – Sokołowski, Madrak, Bolc, Gocłowski, Klec.


Mini-galeria

fot. Wojciech Szcześniak