AkademiaMłodzież NarwiRocznik 2009

Testy naborowe do rocznika 2009! Szykujcie się na 30 czerwca

30 czerwca o godzinie 18:00 rozpoczną się testy naborowe do rocznika 2009 Akademii Piłkarskiej Narwi Ostrołęka. W porównaniu z poprzednim rokiem będą one krótsze i bardziej skondensowane, dlatego bardzo prosimy zawodników chcących spróbować swoich sił w drużynie Narwi o punktualne przybycie na stadion przy ul. Witosa 1. Prosimy zabrać ze sobą obuwie sportowe i spodenki, koszulki z numerami zawodnicy otrzymają na miejscu.

Wówczas chłopcy byli oceniani przez grono trenerów Narwi, Korony i APN Ostrołęka oraz gościnnie przez trenerów współpracującej z APN-em Legii Warszawa. Także w tej edycji postaramy się o udział szkoleniowców-gości.

Przez ostatni rok w ramach Narwi działały dwie drużyny z rocznika 2008, prowadzone przez trenerów Mariusza Sadłowskiego i Cezarego Stachowicza, przy pomocy asystentów Bartosza Zięby, oraz od niedawna Igora Kaczorka i Daniela Dulewicza. Oprócz nich treningi przygotowania fizycznego prowadzone są przez trenera Michała Lelujkę, a bramkarzami opiekuje się trener Piotr Wiski. Pierwszy zespół wygrał swoją grupę i awansował do I ligi okręgowej, gdzie teraz radzi sobie bardzo dobrze (na trzy mecze – trzy zwycięstwa, 7-3 z PAF-em Płońsk, 5-0 z Trójką Ciechanów i 6-0 z MKS-em Przasnysz).

Drużyny te powstały głównie dzięki zawodnikom pochodzącym z Ostrołęckiej Akademii Piłki Nożnej i UKS Złota Ostrołęka, ale swój wkład osobowy mają w nie także OTS Korona Ostrołęka, Bartnik Myszyniec, ULKS Ołdaki, Orz Goworowo i UKS Narew Ostrołęka. Zawodnicy z Myszyńca po rundzie jesiennej powrócili do macierzystego klubu – tak, jak się umawialiśmy, kluby nie robiły sobie przeszkód przy transferach w obie strony. Mamy nadzieję, że także w tegorocznym naborze pojawią się przedstawiciele lokalnych klubów, których wychowankowie będą chcieli spróbować swoich sił w Akademii Piłkarskiej Narwi.

Prosimy o przekazywanie informacji osobom, które mogą być zainteresowane udziałem w testach! Do zanotowania powtarzamy termin i miejsce:

  • 30 czerwca 2021 (środa), godzina 18:00
  • Stadion Miejski w Ostrołęce, ul. Witosa 1
  • Boisko im. A. Harabasza – ze sztuczną nawierzchnią.
  • Rocznik 2009