LigaSeniorzy

Narew pewnie pokonuje rywala. Narew Ostrołęka 3:0 KS Wąsewo

W sobotnie popołudnie Narew Ostrołęka pewnie pokonała drużynę z Wąsewa 3:0. Bramki strzelali Nakielski, Jastrzębski oraz Turek. Dzisiejszy mecz był pierwszym, na którym mogli pojawić się kibice, co można było usłyszeć dzisiaj na Witosa. Fani pomogli Niebiesko-Czerwonym odnieść okazałe zwycięstwo!

Pierwsza połowa przebiegła pod nasze dyktando. Narew dyktowała warunki, jednak gra toczyła się głównie w środkowej części boiska. Pierwsza bramka tego spotkania padła w 12. minucie. Akcję lewą stroną rozpoczął Kevin Karwowski podając do Kamila Jastrzębskiego. Ten odegrał do Przemysława Olesińskiego, który wyprzedził w walce o piłkę dwóch rywali, a następnie oddał strzał. Piłka po jego uderzeniu przetoczyła się pod rękawicami bramkarza i futbolówkę do pustej bramki skierował Mateusz Nakielski. W dalszej części meczu Narew rozgrywała piłkę i często atakowała, jednak nic z tego nie wychodziło, ponieważ nasi napastnicy w dzisiejszym meczu postanowili „zabawić się” w Filippo Inzaghiego, Włoch był uznawany za króla spalonych.

Druga połowa wyglądała podobnie jak pierwsza. Narew przeważała i nie dawała swoim rywalom dojść do głosu. W 48. minucie w sytuacji sam na sam znalazł się Przemek Olesiński, jednak oddał strzał prosto w bramkarza. W 52. minucie Kevin Karwowski bardzo dobrze dośrodkował w pole karne, a tam pięknym strzałem głową popisał się Kamil Jastrzębski i podwyższył wynik na 2:0. W 75. minucie prawą stroną kapitalnie pociągnął Przemek Olesiński, dograł w pole karne, jednak z całego zamieszania w obrębie szesnastki nic nie wyszło. W doliczonym czasie drugiej połowy Przemek Olesiński dośrodkował z prawej strony do Bartłomieja Ziemaka, ten głową zgrał do Mateusza Turka, który ustalił wynik spotkania. Przez cały mecz słychać było dopingujących kibiców, dzięki którym nasi zawodnicy odczuwali dodatkowe wsparcie.

15.05.2021, Ostrołęka
Liga Okręgowa Ciechanów-Ostrołęka
Narew Ostrołęka – KS Wąsewo 3:0 (1:0)
Bramki: Nakielski 12, Jastrzębski 52, Turek 90+2.

Narew Ostrołęka: Radczenko – Niedźwiecki, Borkowski, Ochrimenko (68. Białobrzeski) – Karwowski (83. Kubeł), Strzeżysz, Dąbrowski, Ziemak – Jastrzębski (87. Bieńkowski), Olesiński, Nakielski (75. Turek).

KS Wąsewo: Chorodyński – Pazik (66. Poleski), Godlewski, Kusik, Wasil – Wargulewski, Soporek, Rychlik, Nerek, Rogalski – Murawski (80. Orłowski).

Sędziowie: Choromański – Witkowski, Beczak

fot. Robert Kępisty (link)