Historia

Kolejne tabele i składy na stronie. Tym razem lata 2003-2006

Na naszą stronę trafiły kolejne materiały historyczne, w postaci opracowanych sezonów. Tym razem są to sezony 2003/2004, 2004/2005 i 2005/2006, kiedy Narew grała na 4. poziomie ligowym w ówczesnej IV lidze i biła się o awans do III ligi.

Szkoleniowcami w tym czasie byli Marian Szarama, Adam Popławski, Bogusław Oblewski i Wojciech Łazarek (na zdjęciu), a przez drużynę przewinęło się wielu dobrze pamiętanych do tej pory zawodników. W tym pierwszy obcokrajowiec Jean Black Ngody, czy kolejne postacie z innym obywatelstwem (chociażby świetny obrońca Ikemefuna Ozuah, zwany po prostu „Sudym”). Był to także czas gry zasłużonych zawodników Narwi, pochodzących z Ostrołęki, chociażby bliźniaków Tomasza i Jarosława Sadłowskich, Piotra Strzeżysza, Marcina Truszkowskiego, Arkadiusza Pyskły, czy Andrzeja Kamińskiego. Na bramce w tym czasie zadebiutował wieloletni bramkarz Andrzej Łyziński.

Poniżej załączamy link do zestawienia sezonów:

Zestawienie sezonów

Osobne zestawienie możecie znaleźć klikając na stronie głównej w zakładkę „Seniorzy”, tam zamieszczamy także zdjęcia z kolejnych sezonów od reaktywacji klubu. W przyszłym roku Narew będzie obchodziła 60-lecie, w związku z czym planem jest opisanie do tej pory wszystkich sezonów na naszej stronie. Co będzie następne? Jeśli się uda, to także wszystkie sezony rezerw, ale tu może być problem z dokładnym opisem połowy lat 60.

W obu zestawieniach pojawiają się nazwiska wyróżnione ciemnoniebieskim kolorem – oznacza to, że można w taką sylwetkę kliknąć i przenieść się do sylwetki danej postaci.


opracowanie danych – Tomasz Mrozek
fot. archiwalna – Jarosław Sender

P.S. Jako, że obecnie istnieje RODO, nie uzupełniamy sylwetek zawodników, którzy grali w Narwi przed 2016 rokiem. Zawodnicy, którzy dołączyli już w nowym stowarzyszeniu, przy akceptacji regulaminu zarazem wyrażali zgodę na przedstawianie ich sylwetek.