Młodzicy pewni kolejnego awansu! 30 czerwca nowy nabór

W czwartek młodzicy z Akademii Narwi pokonali MKS Przasnysz 5-1 na wyjeździe, zapewniając sobie awans przynajmniej do I ligi mazowieckiej. W roczniku 2008 od nowego sezonu tworzone będą grupy lig ponadokręgowych – Ekstraliga i I liga mazowiecka. Na dwa mecze przed końcem rozgrywek nasza drużyna jest już pewna awansu do I ligi.

Czwartkowe spotkanie oznakowali swoimi strzałami Rafał Fidura (dwie bramki), Adrian Jasik, Krystian Popławski i kapitan Piotrek Gołaszewski. Ostatnie dni to bardzo wzmożony czas dla młodzików, którzy grali mecze co trzy dni. 5 czerwca pokonali PAF Płońsk (3:2), 8 czerwca – FDP Ostrów Mazowiecka (5:0), 12 czerwca Trójkę Ciechanów (3:0) i wreszcie 17 czerwca MKS Przasnysz (5:1).

Przypominamy zarazem, że w środę 30 czerwca zapraszamy na nabór chłopców z rocznika 2009. Od godziny 18:00 na stadionie przy ul. Witosa w Ostrołęce trwać będą testy, w których zawodników oceniać będą trenerzy naszej Akademii, szkoleniowcy z klubów uczestniczących w porozumieniu dla ostrołęckiej piłki nożnej, oraz gościnnie trenerzy Legii Warszawa. Zawodnicy dostaną koszulki, ale muszą wziąć ze sobą buty odpowiednie do gry na sztucznej murawie oraz spodenki. Przydać się może coś do przekąszenia.

Na razie potwierdzony mamy udział zawodników Ostrołęckiej Akademii Piłki Nożnej, Rzekunianki Rzekuń, oraz w mniejszych ilościach przedstawicieli kilku lokalnych klubów.

Planujemy utworzenie dwóch drużyn, nad którymi czuwać będą dwaj trenerzy i asystenci. Oprócz nich treningi przygotowania fizycznego i bramkarskie przygotowywać będą jak dotąd szkoleniowcy ze sztabu seniorów Narwi. Treningi prowadzone będą na stadionie przy ul. Witosa, względnie na stadionie przy ul. Partyzantów, a zimą także na hali i na specjalnie przygotowanej salce do zajęć piłkarskich.

Jeśli Twój wychowanek / syn chce sprawdzić się w naszej drużynie – zapraszamy!

Kontakt: media@narew.ostroleka.pl / tel. 697-620-654