LigaSeniorzy

Już w środę gramy z Przasnyszem!

W środę o godzinie 17:00 Narew na własnym obiekcie rozegra mecz 5. kolejki Forbet IV Ligi Mazowieckiej, przeciwko MKS-owi Przasnysz. Podobnie, jak w poprzednich meczach domowych, będzie to spotkanie biletowane.

Bilet na mecz będzie można nabyć w cenie 10 zł. Z biletów zwolnione są osoby do 12 roku życia oraz członkowie Klubu Kibica Narwianie. Przez całą rundę trwa akcja „Dwunasty Zawodnik” – za darmo na mecz wchodzi każda zorganizowana grupa zawodników drużyn dziecięcych i młodzieżowych, wraz z opiekunem.

Sędzią środowego spotkania został wyznaczony pan Krzysztof Głuszek z Kobyłki. Będzie to jego pierwszy mecz w roli arbitra głównego na meczu Narwi.

Niebiesko-Czerwoni po dwóch porażkach dwukrotnie zwyciężyli, zdecydowanie poprawiając humory sobie i swoim kibicom. Zajmujemy obecnie 10. miejsce w tabeli. Tymczasem MKS Przasnysz jest o dwa oczka niżej, mając na swoim koncie jedno zwycięstwo, jeden remis i dwie porażki.

W kadrze drużyny z Przasnysza znajduje się trójka zawodników lepiej znanych ostrołęckim kibicom. Damian Słowik z nami nie zagra, gdyż pauzuje za czerwoną kartkę, ale na boisku pojawić się mogą bramkarski weteran Andrzej Łyziński i waleczny obrońca Michał Pragacz (czerwona kartka w ostatnim meczu, ale za dwie żółte, więc bez pauzy).

Zapraszamy na mecz!


P.S. W związku z pojawiającymi się pytaniami, informujemy że nie dotarły do nas jeszcze od firmy Keeza koszulki zamówione przez kibiców. Jak tylko będziemy je fizycznie mieli w rękach, poinformujemy Was o tych. Wyczekujemy ich równie niecierpliwie, bo sami też je zamówiliśmy 🙂