Każda przygoda gdzieś się zaczyna. Zapraszamy na treningi!

Nowy rok szkolny, to jak zwykle dobra okazja do rozpoczęcia swojej przygody z piłką nożną. Po zawarciu porozumienia na rzecz ostrołęckiej piłki nożnej podział kategorii wiekowych, w których działają poszczególne kluby jest jasny i czytelny, a wszystko prowadzi do gry w seniorach Narwi – jeśli oczywiście młody zawodnik nie wyjedzie wcześniej podbijać wyższych lig w innych klubach.

W minionych dniach swoje nabory ogłosiły kluby współpracujące z Narwią – Ostrołęcka Akademia Piłki Nożnej oraz Korona Ostrołęka. Poniżej zamieszczamy informacje na temat ich naborów. Z kolei z herbem Narwi na piersi występują starsi chłopcy, których również zapraszamy na treningi.

Chętnych do gry w rocznikach 2006, 2007, 2008 i 2009 prosimy o kontakt (bezpośredni lub przez rodzica) z dyrektorem Akademii Piłkarskiej Narwi, Marcinem Romanem (telefon 793-647-643).


Ostrołęcka Akademia Piłki Nożnej zaprasza chłopców i dziewczynki z roczników 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 i 2016. Możliwe jest przyjęcie także młodszych dzieci, jeśli są na to gotowe. Krótko mówiąc, dołączyć można do każdej istniejącej drużyny APN. Pierwszy miesiąc treningów jest gratisowy. Jak informuje klub, zapisy przyjmuje trener Cezary Kowalczyk (tel. 510-738-356) oraz można zapisać się przez maila apnostroleka@gmail.com

Piszemy w tym przypadku o chłopcach i dziewczynkach, ponieważ APN współpracuje z kobiecym klubem Jantar Ostrołęka, który wysyła do najmłodszych drużyn trenerki do współpracy ze szkoleniowcami APN-u. Dziewczęta grają i trenują razem z chłopcami, co powinno przynieść pożytek w późniejszych latach, kiedy zasilą drużyny seniorskie Jantaru.


Nabór ogłosiła także Korona Ostrołęka, która zaprasza szczególnie chłopców z roczników 2016 i 2017, a nawet młodszych. Zapisy prowadzi trener najmłodszej grupy, Paweł Buczek (tel. 795-748-187). Zgodnie z udostępnionym przez Koronę plakatem, pierwsze trzy treningi są bezpłatne.

Zajęcia odbywają się na orliku przy ZSZ Nr 3 przy ulicy Jaracza. Więcej informacji poniżej.