LigaRywaleSeniorzy

W sobotę o 16 ze Żbikiem. Zamówione koszulki są do odebrania

Sobota, godzina 16:00 – to termin, który muszą zapamiętać kibice Narwi, którzy chcą wybrać się na najbliższy mecz ligowy. W ramach Forbet IV Ligi Mazowieckiej Narew podejmie drużynę, która razem z nami awansowała do ligi w minionym sezonie – Żbika Nasielsk. Nie będzie to jednak taki sam Żbik, jak wiosną. W drużynie z Nasielska wymieniony został niemal cały skład, a zamiast miejscowych budują go teraz przyjezdni piłkarze, z Warszawy i okolic, czy z Pomorza.

Bilety

Na mecz obowiązują bilety w cenie 10 złotych, które nie dotyczą trzech kategorii widzów:

  • aktywnych członków Klubu Kibica Narwianie
  • dzieci do lat 12
  • dzieci i młodzieży (do 18 roku życia), trenujących w klubach z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego, które wybiorą się na mecz grupą zorganizowaną, wraz z trenerem lub rodzicem, jako opiekunem. Jeśli zawodnicy z innej części Polski przebywają akurat w Ostrołęce, np. na meczu z którąś z naszych drużyn, to również zapraszamy.


Koszulki

Dotarły do nas już koszulki, które zamówiliście. Jako, że jest ich aż 85, nie ma sensu spotykać się przy biletach i torować przejście innym kibicom. Odebrać je będzie można przez cały mecz (i tuż przed nim) w budce spikerskiej u piszącego te słowa. Od osób, których nie znam osobiście, wymagać będę dowodu tożsamości. W przerwie meczu planowana jest mała sympatyczna uroczystość, którą będę prowadził, toteż jeśli ktoś będzie chciał wtedy odebrać koszulkę – musi chwilę poczekać.

Jedna osoba (Michał) poprosiła o odbiór w Warszawie i jej koszulka zostanie przywieziona do Warszawy w poniedziałek.


Sędziowie

Jako, że oba kluby reprezentują okręg ciechanowsko-ostrołęcki, trójka sędziowska również została wyznaczona z tego okręgu. Jako główny arbiter mecz posędziuje pan Radosław Trochimiuk, który wiosną wypadł bardzo dobrze podczas meczu z Iskrą Krasne.

Aktualizacja: Mecz poprowadzi jednak sędzia Michał Wąsowski. Sędzia Trochimiuk posędziuje jednak Centralną Ligę Juniorów.


Mecze 7. kolejki Forbet IV Ligi Mazowieckiej

Piątek, 10.09.2021
– 16:00, Escola Warszawa – MKS Przasnysz

Sobota, 11.09.2021
– 11:00, Huragan Wołomin – Marcovia Marki
– 12:00, Świt Staroźreby – Ząbkovia Ząbki
– 12:00, Unia Warszawa – Drukarz Warszawa
– 16:00, Narew Ostrołęka – Żbik Nasielsk
– 16:00, Wkra Żuromin – Makowianka Maków Maz.
– 16:00, KS CK Troszyn – Wisła II Płock
– 17:00, Mławianka Mława – Sokół Serock

Niedziela, 12.09.2021
– 14:00, Stoczniowiec Płock – Hutnik Warszawa