Z życia klubu

Firma 4sun Partnerem Narwi

Do grona Partnerów Narwi dołączyła warszawska firma 4sun, zajmująca się – jak można się domyślić ze zdjęcia powyżej – fotowoltaiką, czyli pozyskiwaniem energii słonecznej.

4sun jest bezpośrednim dystrybutorem wszelkich komponentów związanych z jedną z najpopularniejszych sposobów pozyskiwania energii odnawialnej, jaką niewątpliwie jest fotowoltaika i jest wiodącym dystrybutorem paneli słonecznych w Polsce. Dzięki zastosowaniu ogniw monokrystalicznych panele słoneczne firmy 4sun wyróżniają się większą sprawnością uzyskiwaną z jednego m2 niż np. panele polikrystaliczne.

Co nieco o firmie – zajmuje się ona dystrybucją modułów monokrystalicznych od 2009 roku. Baterie słoneczne dostarczane są do klientów indywidualnych, gmin, szkół, firm prywatnych, instalatorów, Instytucji i organizacji państwowych itp.

Nasz nowy Partner zapewnia wysoką jakość wykonania paneli oraz bezpieczną przesyłkę. Jak nam wyjaśniono, produkty idealnie sprawdzają się w montażu na kamperach, łodziach, kempingach, ogródkach działkowych, systemach alarmowych, znakach, a także do zasilania wielu innych autonomicznych systemów.

Zapraszamy do zapoznania się z produktami firmy 4SUN. Oto co pisze o swych usługach sam Partner: ?Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością”.

Link do strony Partnera: www.4sun.eu


Przypominamy, że wybierając usługi i towary od naszych Partnerów, wspieracie Narew! Listę firm współpracujących z naszym klubem znajdziecie tutaj.