Młodzież Narwi

Zapraszamy na Bal APN i Narwi oraz na nową stronę naszej Akademii

Wraz z zarządem Ostrołęckiej Akademii Piłki Nożnej z ogromną przyjemnością chcielibyśmy poinformować, że coroczny Bal APN-u i Narwi po rocznej przerwie odbędzie się 23 października 2021 r. w sali Augustyniak na ulicy Granicznej.

Termin zgłoszenia chęci uczestnictwa do 10 października, a koszt 180 zł od osoby.

Zabierzcie ze sobą znajomych, przyjaciół, rodziny i weźcie udział w najlepszej imprezie w mieście – reklamują imprezę organizatorzy. Więcej informacji u Kasi Gołaszewskiej (tel. 692 430 520).

W trakcie Balu tradycyjnie zorganizujemy licytację piłkarskich (i nie tylko) gadżetów i pamiątek, z której zysk przeznaczony będzie na wsparcie drużyn młodzieżowych APN-u i Narwi.


Akademia Piłkarska Narwi na Facebooku

Poza tym miło nam poinformować, że utworzyliśmy stronę na Facebooku, dotyczącą tylko drużyn młodzieżowych Akademii Piłkarskiej Narwi. Jest rzeczą oczywistą, że są kibice, których najbardziej interesuje piłka seniorska i to niej poświęcony będzie podstawowy profil Narwi na Facebooku (www.facebook.com/NarewPlus). Dla zawodników i ich rodziców, oraz kibiców piłki młodzieżowej utworzyliśmy profil, który łatwo odnaleźć i łatwo zapamiętać jego adres: facebook.com/akademianarewostroleka

Zapraszamy!

P.S. Jeśli któryś z zawodników lub rodziców chciałby wziąć czynny udział w jego prowadzeniu – prosimy o kontakt poprzez Facebooka, albo przez email media@narew.ostroleka.pl