Rezerwy

Roszada trenerska w rezerwach

W minionym tygodniu obowiązki trenera II drużyny seniorów Narwi Ostrołęka przestał pełnić Mariusz Sadłowski. Trener zostaje w naszym klubie, gdzie w dalszym ciągu prowadził będzie zespół z rocznika 2008, grający w I lidze mazowieckiej.

Trenerowi Mariuszowi Sadłowskiemu dziękujemy za pracę z drugim zespołem, złożonym w dużej mierze z jego wychowanków z zespołu APN Narew. Trener zakończył współpracę z rezerwami z bilansem 20 meczów ligowych, z czego 12 zakończyło się zwycięstwami (w tym jeden walkower 3:0 dla nas), 2 remisami i 6 porażkami (w tym sezonie 2-1-1). Jego podopieczni strzelili w lidze 65 bramek, tracąc ich 30 (w tym sezonie 21:7).

Do końca rundy jesiennej opiekę nad „dwójką” przejął sztab trenerski pierwszego zespołu. Już w meczu z Orzem Goworowo (wygrana 3:0) na ławce zasiedli trenerzy Andrzej Sieradzki i Michał Lelujka.

Kolejny mecz Narew II rozegra w sobotę na wyjeździe, ze Świtem Baranowo. W związku z tym, że pierwszy zespół Narwi gra w tym samym czasie z Ząbkovią Ząbki w Forbet IV Lidze Mazowieckiej, Narew zwróci się z prośbą do władz Świtu o możliwość rozegrania naszego pojedynku w B-klasie o wcześniejszej godzinie.

fot. Aleksandra Graczyk / Orz Goworowo