LigaSeniorzy

Pogoda ma być dobra, choć przyjeżdża Huragan

Mecz Narew Ostrołęka – Huragan Wołomin rozpocznie się w sobotę o godzinie 15:00. Będzie to pojedynek, w którym to Niebiesko-Czerwoni są faworytami, zajmując wyższe miejsce w tabeli Forbet IV Ligi Mazowieckiej.

Goście są drużyną, która najszybciej w tym sezonie zmieniła trenera. Po 8. kolejce Sergiusza Wiechowskiego zastąpił trener rezerw Huraganu, Andrzej Greloch, który zaliczył z drużyną porażkę z Wisłą II Płock, remis ze Świtem Staroźreby, porażkę z KS CK Troszyn oraz pucharową porażkę z Mazurem Karczew.

Z drużyną z Wołomina graliśmy dotąd w lidze 22 mecze, przy czym dwa pierwsze to Budowlani, którzy połączyli się później z Huraganem. Spośród tych 22 spotkań, 10 to zwycięstwa Narwi, 4 to remisy i 8 to nasze porażki. Ostrołęczanie zdobyli 35 bramek, a sobotni goście 31. Najlepszy bilans z Huraganem jako trener ma Marcin Roman, którego zespół wygrał obydwa mecze, które dane mu było zagrać z tymi przeciwnikami (z bilansem bramek 3:1).

Będzie to 1566 mecz ligowy w historii Narwi, w tym 42., kiedy trenerem jest Andrzej Sieradzki. Czy uda się dopisać do naszego konta kolejne trzy punkty? Patrząc na ligową tabelę i fakt, że Narew zdecydowanie lepiej punktuje na własnym obiekcie, są na to szanse. Pomimo tego, że przyjeżdża Huragan, serwisy pogodowe przewidują, że wiatr tego dnia będzie słaby, a na opady nie ma co liczyć. Zatem, do zobaczenia na meczu!

P.S. Dla tych, którzy nie mogą się na nim pojawić, przeprowadzimy transmisję na żywo.


Bilety

Na mecz Narew – Huragan Wołomin obowiązują bilety w cenie 10 złotych, które nie dotyczą trzech kategorii widzów:

  • aktywnych członków Klubu Kibica Narwianie
  • dzieci do lat 12
  • dzieci i młodzieży (do 18 roku życia), trenujących w klubach z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego, które wybiorą się na mecz grupą zorganizowaną, wraz z trenerem lub rodzicem, jako opiekunem. Jeśli zawodnicy z innej części Polski przebywają akurat w Ostrołęce, np. na meczu z którąś z naszych drużyn, to również zapraszamy.

Sędzia

Spotkanie poprowadzi z gwizdkiem pan Konrad Godzina z Warszawy wyznaczony w tym sezonie do sędziowania IV ligi. Na liniach pomagać będą panowie Grzegorz Karwat i Michał Świątczak (sędzia A-klasy). Będzie to pierwszy mecz w historii Narwi sędziowany przez tę trójkę.


Koszulki

Na poprzednim meczu domowym odebraliście dużą ilość zamówionych koszulek meczowych, jednak w dalszym ciągu część nie jest odebrana – można to będzie zrobić w trakcie meczu z Huraganem. Uwaga! Jako, że są osoby, które przegapiły możliwość zamówienia, a teraz dopytują się o nią, na meczu będzie można też zapisać się na zamówienie koszulki meczowej. Ceny takie same, jak podawaliśmy tutaj.


Mecze 12. kolejki Forbet IV Ligi Mazowieckiej:

Sobota, 16.10.2021:

11:00, Sokół Serock (17) – Drukarz Warszawa (16)
11:00, Wisła II Płock (3) – Wkra Żuromin (8)
14:00, Marcovia Marki (11) – Stoczniowiec Płock (7)
14:00, Żbik Nasielsk (15) – Unia Warszawa (10)
15:00, KS CK Troszyn (2) – Escola Warszawa (4)
15:00, MKS Przasnysz (13) – Hutnik Warszawa (6)
15:00, Narew Ostrołęka (9) – Huragan Wołomin (12)
15:00, Ząbkovia Ząbki (5) – Makowianka Maków Maz. (17)
15:30, Świt Staroźreby (14) – Mławianka Mława (1)