Rezerwy na piątkę z Mazowszem Jednorożec

Rezerwy Narwi pokonały dziś Mazowsze Jednorożec 5:0 w ostatnim meczu rundy jesiennej w Klasie B.

Bramki strzelali Bartosz Bieńkowski, Kevin Karwowski, Damian Gałązka, Maciej Kubeł i Mieszko Grodzki. W składzie pojawiło się kilku zawodników pierwszego zespołu, który nie grał w lidze z powodu choroby części piłkarzy.

Od początku meczu stroną prowadzącą grę była Narew II, ale strzały Olbrysia i Dmochowskiego nie zakończyły się golami. W 29. minucie Damian Gałązka zacentrował, piłka odbiła się od Łukasza Olbrysia i sadła pod nogi Bartosza Bieńkowskiego. Ten pokonał bramkarza rywali i otworzył wynik. Następnie Olek Dmochowski trafił w poprzeczkę, a potem strzał Mateusza Grudzińskiego poleciał nad bramką. Tuż przed zakończeniem pierwszej połowy o swojej obecności na boisku dał znać Kevin Karwowski, strzelając gola uderzeniem z daleka. Po zagraniu z lewej strony piłkę zgrał na klatkę piersiową Dmochowski, który wystawił futbolówkę strzelcowi.

Po zmianie stron padły jeszcze trzy gole, choć sytuacji strzeleckich było więcej, ale nasza drużyna seryjnie je marnowała. Goście (a właściwie gospodarze), tego dnia dysponujący tylko jedenastoma zawodnikami, ograniczyli się do prób obrony swojej bramki. Co do goli, ten numer trzy strzeliliśmy w 48. minucie. Damian Gałązka przejął piłkę zagrywaną przez bramkarza rywali, a następnie nie dał mu szans na obronę. Gałązka był zresztą najlepszym zawodnikiem na boisku. W 59. minucie, tuż przed zejściem z boiska, zaliczył jeszcze asystę przy golu Macieja Kubła – strzale z dużej odległości. Ostatnim golem było uderzenie Mieszka Grodzkiego, po podaniu Aleksandra Dmochowskiego. W samej końcówce Piotr Dąbrowski dobrze podał piłkę Dmochowskiemu, ale po jego strzale piłka trafiła w spojenie słupka z poprzeczką.