Emilian Pawlak w kadrze Polski Polish Soccer Skills

Zawodnik Akademii Piłkarskiej Narwi Ostrołęka, Emilian Pawlak, został powołany do Reprezentacji Polski U-13 Polish Soccer Skills. To wynik wzięcia przez niego udziału w obozach szkoleniowych w latach 2020 i 2021, w których brało udział ponad 4000 uczestników z całej Polski.

Reprezentacja Polish Soccer Skills jest projektem, który ma na celu pomóc najbardziej perspektywicznym zawodniczkom i zawodnikom w ich dalszym rozwoju. W trakcie najbliższego sezonu nasze reprezentacje będą miały okazję do udziału w ceremonii inauguracyjnej, która odbędzie się na Narodowym Stadionie w Chorzowie, krajowym zgrupowaniu w COS OPO Cetniewo oraz zagranicznym zgrupowaniu, w trakcie którego zmierzą się z młodzieżowymi drużynami klubów Bundesligi, La Liga, Premier League, czy Serie A – czytamy w piśmie informującym o powołaniu.

16 listopada kadra oficjalnie rozpocznie swoją działalność, a uroczystość inauguracyjna będzie miała miejsce, jak napisano powyżej, na Stadionie Narodowym w Chorzowie. Następnie od 7 do 12 stycznia chłopcy wezmą udział w zgrupowaniu reprezentacji w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Cetniewie. Termin zagranicznego zgrupowania nie jest jeszcze ustalony.

Dawniej w kadrze Polish Soccer Skills znalazł się reprezentujący wówczas jeszcze UKS Złota Ostrołęka Jan Białobrzeski, a jeszcze wcześniej, grający w trampkarzach Narwi Bartosz Waś.

Emilianowi i jego trenerom oczywiście gratulujemy i życzymy jak najwięcej kolejnych sukcesów!