AkademiaMłodzież NarwiRocznik 2006

Startuje rocznik 2006 w Narwi. Poprowadzi go dwójka trenerów

Akademia Piłkarska Narwi Ostrołęka powiększyła się o nowy rocznik. Tym razem jest to nietypowy ruch, gdyż zamiast najmłodszych, w klubie pojawili się juniorzy. To za sprawą przejścia pod opiekę Narwi dotychczasowych drużyn juniorów APN Ostrołęka i Korony Ostrołęka.

Chłopcy w obu tych klubach występowali w I lidze mazowieckiej, radząc sobie dobrze pod względem sportowym, ale mając jednak problemy z wielkością kadry. Dzięki połączeniu na pierwszym treningu było obecnych 23 zawodników, a ostateczna kadra Narwi liczyć będzie około 30 młodych piłkarzy. Zarząd Narwi przy okazji chce podziękować zarządom współpracujących klubów za to, że wygrało dobro zawodników i rozsądne spojrzenie na aktualne możliwości. To kolejny przykład mądrych decyzji w ostrołęckiej piłce w ostatnich latach, który wskazuje, że współpraca daje więcej, niż rywalizacja.

Juniorów Narwi poprowadzi duet trenerski Paweł Samsel – Marcin Roman. Jeszcze nie jest jasne, w której lidze występować będą wiosną chłopcy, gdyż Ciechanowsko-Ostrołęcki OZPN czeka wciąż na deklaracje kilku klubów, czy przystępują do rozgrywek. Jasne jest za to, że celem będzie jak najszybszy powrót do I ligi mazowieckiej.