SeniorzySparingi

Ruch wygrał jedną bramką w naszym drugim sparingu

Narwianie przegrali 0-1 w drugim sparingu w trakcie przygotowań do rundy wiosennej. Goście zdobyli jedyną bramkę po błędzie naszej obrony w 51. minucie meczu. Trener Andrzej Sieradzki nie mógł skorzystać z grupy  pięciu zawodników, którzy w tygodniu mieli problemy zdrowotne. W obu połowach wystawił zatem różne jedenastki.

Przez pierwszą odsłonę gry, Narew miała przewagę przez większość czasu, jednak najlepszą sytuację mieli goście, trafiając w słupek. W drugiej połowie to przyjezdni wyglądali lepiej, chociaż i Niebiesko-Czerwoni dochodzili do okazji strzeleckich. W meczu testowano trzech zawodników, w tym dwóch, którzy grali w poprzednim sparingu.

29.01.2022, Ostrołęka
Mecz sparingowy
Narew Ostrołęka – Ruch Wysokie Mazowieckie 0:1 (0:0)
Bramka: Drewnowski 51
Czerwona kartka: Ziemak 45

Narew Ostrołęka – pierwsza połowa: Zawodnik testowany I – Ziemak, Niedźwiecki, Zawodnik testowany II, Kubeł – Jastrzębski, Małkiewicz, Strzeżysz, Zawodnik testowany III, K. Drężek – Staszczuk.

Narew Ostrołęka – druga połowa: Stepnowski – Ochrimenko, Maciuszko, Banach, Dąbrowski, Białobrzeski, Karwowski, Szmigiel, B. Bieńkowski, Grodzki, Siurnicki.

Widzów: około 45.

tm/ fot. Karol Wesołowski