Rezerwy i juniorzy po pierwszych sparingach. Rozbity FC Różan

Trwają przygotowania do rundy wiosennej drużyn rezerw seniorów oraz juniorów Narwi. W tygodniu zespoły te rozegrały ze sobą gierkę wewnętrzną, w której lepsi od osłabionych rezerw okazali się młodsi koledzy. Na usprawiedliwienie rezerwistów na pewno działa fakt, że wystąpili w okrojonym składzie, gdyż duża część zawodników „dwójki” trenuje jeszcze z pierwszym zespołem Narwi. Skończyło się na 4:1 dla rocznika 2006. Gola dla zespołu trenera Łukasza Bałazego zdobył powracający do treningów piłkarskich Wojciech Il, wychowanek naszego klubu. Bramki dla juniorów zanotowali Kacper Domian, Jakub Rogala, Kuba Trzciński i Franciszek Jastrzębski.

Przypomnijmy, że zespół juniorów powstał z połączenia drużyn juniorskich APN (Narew) Ostrołęka oraz Korony Ostrołęka. Trenerzy Paweł Samsel i Marcin Roman zagrali też kolejny sparing, w którym… pokonali seniorów FC Różan 6:2. Gole dla Młodej Narwi strzelili Jakub Rogala (dwie bramki), Dominik Borowiecki, Kuba Trzciński i na koniec Bartek Rogoziński (również dwie). W barwach zespołu z Różana zagrał były zawodnik Narwi i Narwi II, Paweł Skarzyński.

Rezerwy zagrają w najbliższym czasie z Wymakraczem Długosiodło (sobota 5 lutego, wyjazd), FC Różan (niedziela 6 lutego), Orłem Sypniewo (środa 9 lutego, dom), Kurpikiem Kadzidło (kolejny weekend). Tymczasem juniorzy zagrają w sobotę (o 14:00 w Ostrołęce) z seniorami Świtu Baranowo. Następnie grać będą już z rówieśnikami: 20 i 27 lutego mecz i rewanż z MKS-em Przasnysz, później 6 marca z KS Piaseczno (w Ostrołęce).

Pojawiła się propozycja rozgrywek I ligi okręgowej juniorów, do której przydzielony został nasz klub. Według projektu, Narew 2006 trafić ma do I grupy, gdzie rywalizować ma z MKS-em Ciechanów, Nadnarwianką Pułtusk, Wymakraczem Długosiodło, Orłem Sypniewo i Opią Opinogóra. W drugiej grupie grać mają Korona Karolinowo, Wkra Żuromin, Delta Słupno, Konopianka Konopki, Orlęta Baboszewo oraz Football School Płońsk. Zwycięzcy grup mają na koniec zagrać dwumecz o awans do I ligi mazowieckiej.