AkademiaMłodzież NarwiRocznik 2006

Juniorzy z kolejnym seniorskim skalpem

W sobotę rocznik 2006 Akademii Piłkarskiej Narwi Ostrołęka rozegrał kolejny mecz sparingowy, w którym chłopcy rywalizowali z drużyną seniorską. Tym razem przeciwnikami podczas przygotowań do rundy wiosennej byli zawodnicy Świtu Baranowo (B-klasa).

Juniorzy wygrali 3:1, do przerwy prowadząc 3:0. Dwie bramki strzelił Dominik Borowiecki, a trzecie trafienie zapisał na swoim koncie Borys Ciężar. Trener Paweł Samsel miał możliwość przyjrzenia się szerokiej kadrze swojego zespołu, szczególnie w drugiej połowie zmieniając całkowicie wyjściowy skład.

Tydzień temu juniorzy wygrali z seniorami FC 2012 Różan 6:2, a wcześniej w gierce wewnętrznej na treningu pokonali 4:1 zespół Narwi II. W przypadku rezerw trzeba przyznać, że część jej zawodników trenuje wciąż z pierwszym zespołem, więc trener Łukasz Bałazy miał do dyspozycji mocno okrojoną drużynę.

Kolejne sparingi juniorów to mecz w Ostrołęce i rewanż w Przasnyszu z MKS-em Przasnysz (20 i 27 lutego), a następnie później sparing z KS Piaseczno (6 marca w Ostrołęce). Tym razem będą to zespoły rówieśników drużyny prowadzonej przez trenerów Pawła Samsla i Marcina Romana. Liga rusza kwietnia, toteż spodziewać się można także kolejnych gier kontrolnych.