Z życia klubu

Efekt poszukiwań: Robert i Tomek grają z Narwią

Robert Niedzwiecki i Tomasz Przychodzeń dołączyli do szeroko pojętego sztabu Narwi, zajmującego się organizacją klubowego życia. To efekt ogłoszeń, które jakiś czas temu publikowaliśmy na naszej stronie oraz w mediach społecznościowych.

Robert Niedzwiecki (na zdjęciu) to mieszkaniec Obierwi, sołtys tej miejscowości, który niedawno odebrał nagrodę „działacza roku” od jednej z lokalnych redakcji za zeszły rok. W Narwi zajmować się będzie sprawami stricte związanymi z marketingiem oraz pozyskiwaniem partnerów i relacjami z nimi. W strukturze klubowej podlega bezpośrednio pod prezesa Kamila Drężka.

Tymczasem Tomasz Przychodzeń, zamieszkały w gminie Olszewo-Borki, pracuje od lat w branży informatycznej. Po pracy będzie wspomagał drużynę medialną Narwi. Tym samym zespół dowodzony przez wiceprezesa Tomasza Mrozka, odpowiedzialny za media powiększa się, mając w składzie następujące osoby:

  • Maciej Chojnacki – wsparcie w relacjach meczowych,
  • Mateusz Deluga – social media,
  • Jacek Dębski – strona Facebook Akademii Piłkarskiej Narwi,
  • Tomasz Mrozek – relacje meczowe i newsy na www,
  • Tomasz Przychodzeń – strona Facebook Akademii Piłkarskiej Narwi oraz pomoc ze stroną Facebook Narwi,
  • Karol Wesołowski – materiały video z meczów, social media.

Jak widać, rozwój klubu wymaga stałego otwierania się na nowe osoby i nowe rodzaje działania. Nie jesteśmy klubem Ekstraklasy, który mógłby sowicie łożyć na pensje pracowników, więc opieramy się na społecznej pracy i pasji. Bardzo cieszy, że oprócz ludzi, którzy rozpoczęli odbudowę Narwi kilka lat temu, możemy liczyć na świeżą krew, której tej pasji również nie brakuje – powiedział wiceprezes klubu.

Przy okazji zarząd Narwi chciałby serdecznie podziękować kilku innym osobom, które odpowiedziały na nasze ogłoszenia.