Sparingowy dwumecz rezerw z Łysymi. Podsumowujemy transfery

Powoli klaruje się sytuacja kadrowa drużyny rezerw Narwi Ostrołęka. Piłkarze trenera Łukasza Bałazego w minionym tygodniu zagrali sparingowy dwumecz z GKS-em Łyse – liderem B-klasy. Najpierw przegrali na wyjeździe, a następnie w piątek zremisowali w Ostrołęce.

W obu meczach młodzi Narwianie pokazali się z dobrej strony, bo w poprzednią niedzielę mimo, iż przegrali 1:3, do przerwy zdecydowanie przeważali na boisku i tylko skutecznym interwencjom bramkarza gospodarze zawdzięczali bezbramkowy remis. Gola dla naszego zespołu strzelił Mieszko Grodzki. Z kolei bramki dla rywali padły już po wpuszczeniu dużej ilości rezerwowych przez trenera Narwi II. W dodatku jedną z nich zaliczyć trzeba Bartkowi Siurnickiemu, który niefortunnie interweniował w obronie po rzucie rożnym.

Okazja do rewanżu była w piątek, bo mimo iż MZPN odwołał piłkę ligową, sparingi mogły się odbyć. Ostrołęki nagła zima nie dotknęła w tym stopniu co Warszawy, Radomia, czy Siedlec, więc „dwójka” zagrała ponownie z GKS-em. Tym razem do przerwy prowadzili nasi zawodnicy, a goście wyrównali stan meczu na 3:3. Bramki dla nas zdobywali Bartek Siurnicki, Damian Klec i Kacper Bąk.

„Po lepszych wynikach wcześniej może to i dobrze przed ligą nabrać trochę pokory. A na dwa terminy świąteczny oraz ten gdzie mamy pauzę w B klasie ustawiłem sparingi z Wymakraczem  Długosiodło i Ostrovią Ostrów Mazowiecka”  – poinformował trener Bałazy.

27.03.2022, Łyse
Mecz sparingowy
GKS Łyse – Narew II Ostrołęka 3:1 (0:0)
Bramka: Grodzki

Narew II Ostrołęka: Pędzich – Kubeł, Gocłowski, Bolc, Babicz, B. Bieńkowski, Banach, Klec, Siurnicki, Miłoszewski, Grodzki. Oraz: Wardak – Grala, J. Bieńkowski, Opęchowski, W. Il, Kwiatkowski.

01.04.2022, Ostrołęka
Narew II Ostrołęka – GKS Łyse 3:3 (2:1)
Bramki: Siurnicki, Klec, Bąk

Narew II Ostrołęka: Pędzich – Babicz, Dąbrowski, Niedżwiecki, Bolc, Białobrzeski, Karwowski, B. Bieńkowski, Miłoszewski, Siurnicki, Klec. Oraz: Grala, J. Bieńkowski, Opęchowski, Sadowski, W. Il, Surowik, Kwiatkowski, Bąk.

Można już podsumować ruchy transferowe dotyczące drugiego zespołu Narwi. Odczuwalne jest na pewno odejście Aleksandra Dmochowskiego i Łukasza Olbrysia, którzy jesienią byli liderami klasyfikacji strzelców i asystentów. Zawodnicy ci wybrali jednak inny pomysł na siebie i jeden będzie grał w Różanie, drugi w Kadzidle.