AkademiaMłodzież NarwiRocznik 2006

Juniorzy zaczęli od wysokiej wygranej

Juniorzy młodsi Narwi rozpoczęli zmagania ligowe od wysokiego zwycięstwa nad MKS-em Ciechanów. Podopieczni trenerów Marcina Romana i Pawła Samsla wygrali 5:2 z głównym rywalem do wygrania ligi.

Opisujący mecz trenerzy, mimo wysokiego zwycięstwa, nie byli z wyniku do końca zadowoleni. A to dlatego, że zespół powinien to spotkanie wygrać wyżej, tworząc wiele sytuacji strzeleckich. Niemal do końca wynik był też dobry w obronie, ale goście strzelili w końcówce dwie bramki, w tym jedną z rzutu karnego.

W drużynie Narwi łupem bramkowym podzielili się Karol Pierzchała (dwie bramki), Kacper Domian, Franciszek Jastrzębski i Igor Olszewski.

Oprócz zespołu z Ciechanowa naszymi rywalami są Opia Opinogóra (z nią najbliższy mecz w piątek o 17:00 na wyjeździe) i Wymakracz Długosiodło. Liga grana jest systemem szkockim – mecz-rewanż-mecz-rewanż. Istnieje też druga grupa i zwycięzcy grup powalczą w barażach o awans.

08.04.2022, Ostrołęka
I liga okręgowa juniorów młodszych
Narew Ostrołęka – MKS Ciechanów 5:2 (3:0)
Bramki: Pierzchała 14, 27, Domian 21, Jastrzębski 47, Olszewski 70 – Skibiński 81 (k), Sobierajewski 88

Narew Ostrołęka: Stolarczyk (87. Nadrowski) – Dobkowski, Olszewski, Rychlicki, Jastrzębski, Radziński (64. Stachacz), Białobrzewski, Rogoziński (70. Dzierzgowski), Gołaszewski (80. Zera), Domian, Pierzchała (80. Zieliński).
Trenerzy: Marcin Roman, Paweł Samsel.

Sędziował: Łukasz Ryfa
Żółte kartki: Rychlicki (80), Dobkowski (83; obaj Narew).

fot. Franklin