Rezerwy

Rezerwy wypunktowały Mystkówiec. 7:1 dla nas

Jesienią w meczu domowym Narew II pokonała WKS Mystkówiec 6:0 i na wyjeździe liczyliśmy na podobny wynik. Debiutujący w roli trenera „dwójki” Łukasz Bałazy może być ze swoich podopiecznych zadowolony, bo wrócili oni z trudnego terenu z wynikiem 7:1.

Wejście w dobry rytm meczowy ułatwili nam gospodarze – już w czwartej minucie Mieszko Grodzki został sfaulowany w polu karnym i stanęliśmy przed szansą na objęcie prowadzenia. Bramkę z „wapna” strzelił Maciek Kubeł. Przed przerwą bramkarz Mystkówca został pokonany jeszcze tylko raz, kiedy debiutujący Kacper Bąk zaliczył asystę przy trafieniu powracającego do gry Bartka Siurnickiego (pierwszy mecz w tym sezonie).

O sile Narwi w drugiej połowie zadecydowała gra Kacpra Drężka, który dostał połówkę meczu w dwójce, po sobotnim wejściu z ławki w IV lidze. Konrad najpierw strzelił dwie bramki po indywidualnych akcjach, następnie asystował przy golu Kevina Karwowskiego, a potem spiął klamrą występ, zaliczając hattricka (potrzebował na niego 19 minut). Tym razem asystą odwdzięczył mu się Karwowski. W 88. minucie po podaniu Michała Gocłowskiego wynik ustalił Karwowski.

W świąteczny weekend rezerwy pauzują w lidze, zatem zagrają mecz sparingowy z Ostrovią Ostrów Mazowiecka z ligi okręgowej. Aktualizacja: Zamiast z Ostrovią zagramy w piątek o 17:30 z Orzem Goworowo.

Następnie w niedzielę 24 kwietnia na Partyzantów 3 podejmą czerwoną latarnię ligi, Iskrę Zaręby Kościelne. Na ten niebiletowany mecz zapraszamy od godziny 11:00.

11.04.2022, Stary Mystkówiec
Klasa B seniorów, grupa ostrołęcka
WKS Mystkówiec – Narew II Ostrołęka 1:7 (0:2)
Bramki: Sosnowski 52 – Kubeł 4 (k), Siurnicki 20, K. Drężek 49, 65, 68, Karwowski 66, 88

Narew II Ostrołęka: Pędzich – Kubeł, Gocłowski, Bolc (46. Niedźwiecki), Babicz (75. J. Bieńkowski) – Miłoszewski (46. Banach), Karwowski, Bąk (46. K. Drężek), B. Bieńkowski – Grodzki (45. Klec), Siurnicki (70. Opęchowski).
Trener: Łukasz Bałazy.

Sędziował: Łukasz Nienałtowski
Żółta kartka: Karwowski
Widzów: ok. 35 i ogromny pies 🙂