Młodzież gromi! Dwie jedenastki naszych zespołów

Młodzi piłkarze Narwi mają za sobą dwa bardzo dobre wyniki – pokonali rywali po 11:0 na wyjazdach. W piątek juniorzy pokonali Opię Opinogóra, a wczoraj trampkarze w takim samym stosunku bramkowym rozgromili KS Wąsewo. Rocznik 2008 (na zdjęciu) wygrał zaś 9:0 z FS Płońsk.

15.04.2022, Opinogóra
B2 (2006) Junior Młodszy, I liga okręgowa
Opia Opinogóra – Narew Ostrołęka 0:11 (0:4)

Bramki: Dominik Borowiecki cztery, Kacper Domian dwie, Bartek Rogoziński, Igor Olszewski, Franek Jastrzębski, Kacper Dobkowski, Karol Stolarczyk (bramkarz, rzut karny)

Narew: Stolarczyk – Dymarczyk, Rychlicki, Dobkowski, Radziński, Olszewski, Jastrzębski, Trzciński, Rogoziński, Pierzchała, Domian. Oraz: Borowiecki, Zera, Zieliński, Dzierzgowski, Stachacz.

Trener Paweł Samsel: Mecz był grą do jednej bramki, całkowicie pod nasze dyktando. Drużyna gospodarzy praktycznie nie wychodziła z własnej połowy, większość czasu spędzając we własnej „szestnastce”, ograniczając się do przeszkadzaniu nam w konstruowaniu ofensywnych akcji. Na wyróżnienie zasługuje Dominik Borowiecki, który wszedł na boisko w drugiej połowie i strzelił cztery bramki.


14.04.2022, Ostrołęka
C2 (2008) Trampkarz, I liga okręgowa
Narew Ostrołęka – FS Płońsk 9:0 (7:0)
Bramki: Eryk Krawczak pięć, Mateusz Roman dwie, Michał Brejnak, Aleksander Zalewski

Trener Cezary Stachowicz: Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu. Szczególnie w pierwszej połowie (7:0) zrealizowane zostały praktycznie wszystkie założenia taktyczne. Cieszą cztery bramki z rzutu rożnego oraz na „zero” z tyłu.


20.04.2022, Wąsewo
D1 (2009) Młodzik, II liga okręgowa
KS Wąsewo – Narew II Ostrołęka 0:11 (0:6)
Bramki: Paweł Bandorowicz trzy, Kuba Rudzik dwie, Bartek Walczak dwie, Kajetan Sienkiewicz, Ignacy Brodowski, Jakub Milczarek oraz bramka samobójcza.

Trener Radosław Wierzbowski: Wynik mógłby być zdecydowanie wyższy. Boisko było jednak w bardzo słabej kondycji: długa trawa, kałuże, dziury. Dominowaliśmy przez cały mecz, przeciwnik momentami bronił się nawet czterema zawodnikami na linii bramkowej. Mieliśmy również po kilka słupków i poprzeczek. Gospodarze przez cały mecz oddali tylko jeden strzał na bramkę oraz w końcówce mieli dwa dośrodkowania z rzutów w wolnych z połowy boiska.