Z życia klubu

Inauguracyjne spotkanie Narew Biznes Klubu

W piątek 20 maja w godzinach 19:00 – 21:00 odbędzie się inauguracyjne spotkanie Narew Biznes Klubu. Zapraszamy lokalnych (i nie tylko) przedsiębiorców, którzy chcieliby wziąć udział w tej inicjatywie.

Z założenia Narew Biznes Klub ma być okazją do spotkania, nawiązywania kontaktów i poszerzania biznesowych horyzontów dla przedsiębiorców widzących w sporcie szansę na rozwój.

W pierwszym spotkaniu oprócz możliwości dyskusji oraz swobodnej rozmowy przy kawie i ciastku, goście będą mieli możliwość wysłuchania czterech krótkich wystąpień. Historię i osiągnięcia Narwi w telegraficznym skrócie przedstawi trener Jerzy Tonewo. Następnie specjalista ds. sponsoringu w Narwi, Robert Niedzwiecki przedstawi założenia NKB.

Dwa pozostałe wystąpienia dotyczyć będą stricte marketingowych i integracyjnych możliwości, które otwierają się dla przedsiębiorców poprzez Narew Biznes Klub.

Dotychczasowi Partnerzy Narwi zostali już zaproszeni i potwierdzili swoją obecność, zapraszamy także inne osoby, które zaciekawił projekt.

Data: 20.05.2022
Godzina: 19:00
Miejsce: Restauracja Klassic, Ostrołęka ul. Kopernika 7/45